Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Artık kotu olmaya basladim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Artık kotu olmaya basladim

sa millet 17 yasindayim kendimi bildim bileli icime kapanigim konusmaktan nefret ediyorum kendimi ifade edemiyorum kimse beni anlamiyor ailemde anlamiyor son zamanlarda iyce bunalmaya basladim bilgisiyarimida aldilar bilgisiyarim varken bu durumu yatistiriyordu benimle dertlesecek 2 arkadasim var onlarlada fazla konusmuyoruz bazen babamda yurtdisinda cok az bir vakit duruyor senede bir kere geliyor abim ise il disinda kimseye derdimi anlatamiyorum

İcine kapanik olmani tetikleyecek bir durum oldu mu? Sanirim aile ici iliskine de kopukluk soz konusu... Haliyle bu ilgi eksikliginde yalniz kaliyorsun. Baba abi evde olmadigina gore annen ile beraber olmalisin, baska kardesin var mi veya annenle iliskiniz nasil? Konusmayi sevmemenin bir sebebi olmali aksi takdirde insan kendisini ifade etmek ister. Mesela yazarak su an iyi ifade edebilmissin. Bunu sozlu de yapabilirsin...

Yorum

Kimse seni anlamaz sen anlatmadığın sürece hiç birimiz kahin veya ruhani yaratıklar değiliz.
      Kendini ifade etmesini bil önce
      Tamam kimse anlamyor diyorsun ama neyi anlamıyor ?

Yorum

Kitap okuyabilirsin,macera,roman,polisiye,bilim neyi seviyorsan.Birde içine kapanıklığı aşmak için gönüllü sosyal yardım gurupları bulup onlara üye olabilirsin.Huzurevlerine,çocuk esirgeme kurumlarına gidip ordakilere yardım edebilirsin vs...Dağcılık grupları,fotoğrafçılık grupları...ilgi alanına göre araştırabilirsin.

Yorum

İşleniyor...
        X