Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sürekli mast yapıp cinsellik düşünüyorum aşırım derecede . Kafamdan çıkmıyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sürekli mast yapıp cinsellik düşünüyorum aşırım derecede . Kafamdan çıkmıyor

16 yaşındayım sürekli +18 film izledim derste bile o sahneler aklıma geliyor erekte oluyorum başka şeylere konsantre olamıyorum zaten +18 film oyuncusu olmak istiyorum ama ailem dindar olduğu için karşı çıkacaklar biliyorum . Yanlış ülkede doğduğumu düşünüyorum ne yapmalıyım off mutsuzum sürekli

izlediklerim de hep ekstrem şeyler işkenceli , aşağılamalı vs yani normal olanları da izlemiyorum artık sınıftakilere çok farklı gözle bakmaya başladım herkes bendeki bu tuhaflığım farkında ;(

çocuğun birine büyüyünce ne olacaksın diye sorduğumda seks filmi yönetmeni olacağım demişti..sene 1988 di...oldu mu bilmiyorum.şahsen aksiyon filmi yönetmeni olmayı tercih ederdim.bi halt olamadım ama olsun.

Yorum

İnsanoğlu doyumsuzdur sınırı bir defa aştınmı artık normal şeyler seni tatmin etmemeye başlar insanlığın doğası bu.
      Bahsettiğin gibi sürekli cinsel içerikli filmler izliyorsan bir zaman sonra tatmin etmemesi normal birşey bana göre.
      Ve yaşına göre çok normal abartmaya gerek yok
      Hepimiz o yaşlardan geçtik
      Hatta oyuncuyu bırak bizdeki bu enerji coşkuyla yepyeni akım başlatırız bile dedik
      Ve sevdiğim bir lafla veda etmek istiyorum
      El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış

Yorum

Çok normal abartılacak bir şey yok ama o enerjiyi sağlıklı bir şekilde karşı cinse yöneltmen de kesinlikle faydalı olacaktır. Eğer bu alışkanlığın derslerinden, sosyal hayatından geri kalmana veya spor yapıyorsan orada performans düşüklüğüne yol açıyorsa sıkıntı.

Yorum

Herkesin her konuda arzusu birbirinin aynı değildir.Senin libidon diğerlerine göre fazla demek ki.Mesela bir çok kadın bu tür libidosu yüksek arzulu erkeklerden hoşlanır.Sen de bol bol kendine temiz partnerler bol bol seks yap.Doyuma eriş.Mastürbasyon doyuma eriştirmez bence verdiği tatmin kısa sürelidir.İlişkilerinde duygusal yoğunlukda fazla olursa alacağın haz da daha fazla olur.Sağlıklı ve mutlu günler dileklerimle.

Yorum

İşleniyor...
          X