Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyete panik atak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyete panik atak

Herkese iyi günler öncelikle. Yaklasık 1 yıl önce birden şiddetli baş ağrısı akabinde burun kanaması vücutta uyuşmalar ve kafamda basınç hissi yaşadım. Sanki kafamdaki bütün kaslar gerilmişti vücüdum da öyle. Psikiyatr a gittiğimde panik atak geçirmişsin arkından anksiyete gelişmiş dedi. Hiç gevşeyemiyor ve huzursuz hissediyordum.İlaç tedavisine baslandı yaklaşık 8 ay paxera 40 mg ve gece için rexapin 5 mg kullandım. İlk 4-5 ay güzel devam ediyordu fakat son 4 aydır gevşeyememe sıkıntılarım tekrar başladı. Doktorum ilaçlarımı değiştirmedi fakat yanına panik atak geçirirsem diye ativan yazdı. Ativanı aldığımda sıfır sıkıntı herşey cok güzel sonraki gün yine gevşeyememe aynı sorun devam ediyor. Aynı Durumu yaşayanınız var mı bunların hepsi anksiyeteden mi ilaç değişimi gerekşi mi sizce fikirlerinizi almak isterim.

geçmiş olsun . doktor kontrolü şart.
    <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

İşleniyor...
    X