Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Korkuyorum ..!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Korkuyorum ..!!!

Uzun zamandır işsizim ama boş durmuyorum tabi sürekli birşeylerle uğraşıyorum ayın 20 sinde bir aksilik olmazsa bir yerde iş başı edecem ama korkuyorum nasıl birde çalışacam nasıl adamlarla çalışacam merak ediyorum bir taraftan da korkuyorum içimde bir endişe var ben pek kolay kolay heryerde dikiş tutturan bir adam değilim bugüne kadar birçok yerde çalıştım çıktım bazı şeyler oldu ayrılmak zorunda kaldım yaş oldu 30 bundan sonra daha zor ne yapacam bilmiyorum var mı tavsiyede bulunacak olan ????

Korkunun ecele faydası yok. Bu zamanda iş bulmak zaten çok zor. Madem bir iş bulmuşsun aman kıymetini bil. Birlikte çalışacağın insanlar mutlaka ki farklı düşünce ve davranışlarda olacaklardır. Benim sana önerim sen sana düşen iş neyse tam hakkıyla yap. Dedikodu yapma kimseye güvenme sadece işine odaklan. Doğru dürüst çalıştıktan sonra gerisi vız gelir. Hayırlısı olsun. Bol kazançlar.
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
      Korkunun ecele faydası yok. Bu zamanda iş bulmak zaten çok zor. Madem bir iş bulmuşsun aman kıymetini bil. Birlikte çalışacağın insanlar mutlaka ki farklı düşünce ve davranışlarda olacaklardır. Benim sana önerim sen sana düşen iş neyse tam hakkıyla yap. Dedikodu yapma kimseye güvenme sadece işine odaklan. Doğru dürüst çalıştıktan sonra gerisi vız gelir. Hayırlısı olsun. Bol kazançlar.
      eyvallah saol ama olmadı işimiz.. pürüz çıktı Allah kahretsin geçen senede böye oldu tsk ya teknik elaman olarak girecektim direkten döndüm Allah kahretsin olmaz olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: duhan_ View Post

eyvallah saol ama olmadı işimiz.. pürüz çıktı Allah kahretsin geçen senede böye oldu tsk ya teknik elaman olarak girecektim direkten döndüm Allah kahretsin olmaz olsun..
        Kısmet değilmiş umarım en yakın zamanda yeni bir iş bulursun
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post

Kısmet değilmiş umarım en yakın zamanda yeni bir iş bulursun
          eyvallah saol uğraşıyoruz....

Yorum

İşleniyor...
          X