Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hiç Allah tarafından mesajlar alıyor musunuz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hiç Allah tarafından mesajlar alıyor musunuz

ben bazen hayatı sorgularken ona sorular soruyorum yürürken düşünürken en basit örneği bana kuş sesiyle bazen işaretlerle bana bir şeyler anlatıyor size de oluyor mu ?
    evet çok şizofrence gelebilir ama tesadüf imkanı sıfır olan şeyler ...

örneğin adım x diyelim yolda gidiyorum tam bitmişim bezmişim artık sana inanmayacağım o yola gittiğimi hissediyorum diyorum yere bakarak düşünerek kafamı bir kaldırıyorum duvarda birisi ismimi yazmış birisi üzerine çizik atılmış sprey boya ile
    ve bu salise bile sektirmeden oluyor.
    tesadüf mü böyle 100 lerce şeyler yaşıyorum bana bir şey anlatıyor saki
    her zaman değil sadece onla ilgili yoğun duygular hissettiğimde kesin ve kararlı ve duygularımda %100 emin olduğum zamanlarda
    kendimi özel hissetmiyorum peygamber değilim mehti de ben onlar da değilim zaten sanki bütün insanlarda öyle yaşıyormuş olduğuna inanıyorum ama bir yanımda
    hep hasta mıyım acaba diye düşündürüyor.
    bir kaç yakınıma bunu açtım bana hissedebilir sin dediler normal dediler böyle şeyleri yaşayınca kendimi çok huzurlu ve mutlu hissediyorum ama uzun süre yaşamayınca ve yoğun bir duygu hissetmeyince kendimi yoksun mutsuz hissediyorum sanki bir günah işledim de beni bıraktı diyorum ve kendi kendime kızıyorum nefret ediyorum tam olarak ne yaptığımı da bilmiyorum ama bıraktıysa haklıdır diyorum çünkü benim kafamda ki yaradanın haksız olma ihtimali yok...

arkadaşlarım da var gayet makara kikiri
    sosyal bir insanım çok da çekinden bir insanda değilim ortamlarda fikrimi söylerim yerine göre
    ama eve geldiğim de hep bir yanım eksik olduğunun farkına varıyorum.
    sanki dışarıda maske takıyorum.
    Last edited by Phonema; 1 hafta önce.
    Never Back Down

Şizofren değilsin..Evrende doğaüstü güçler olduğuna inanıyorum.Benimde başıma böyle bir olay geldi.Anlatsam inanmazsın.

Yorum

İşleniyor...
    X