Duyuru

Collapse
No announcement yet.

söyleyesim geldi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• söyleyesim geldi

final zamanı internetten bizim üniversitede okuyan bir kızla tanıştım.final zamanı olduğundan
    konuşmaya pek fırsatım olmadı.Güzel ve çok tatlı bir kız,birazda benim kafadan gibi geldi.
    kısacası çok hoşlandım,gerçekte tanışıp,tanıdıktan sonra olursa ilersinide düşünüyorum.
    fakat facebookta ekli ve çevrimiçi olsa bile konuşmaya çekiniyorum.tek yaptığım bağlantılarını resimlerini beğenmek )
    yine birşey olmadan kendimi fazla kaptırdım sanırım :S
    &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

ooo hoşgeldin türkücü...
    merak etmiştim seni...
    nasılsın .....

dediğin gibi çok kaptırma kendini..ve ilk önce yaşını sor bakalım ...biliyorsun dimi kaç yaşında ,arkadaşı var mı yokmu diye ..
    bunlar yoksa ve sana uyarsa ..elini çabuk tutu derim....
    sevgiyle kal...
    bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

teşekkür ederim ranil abla,iyiyim sen nasılsın?
      yine bi olmayan ilişki vakasıyla karşınızdayım işte
      bu sefer yaşı benden 2 yaş küçük,sevgiliside yok ama
      sanırım 1 yıl içinde birinden ayrılmış ve tam unutamamış.
      elimi çabuk tutmaya çalışacımda,biliyorsun böyle konularda pek becerikli ve cesaretli değilim
      &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Madem aynı okuldasın bir dersi veya bir kitabı bahane ederek, onunla sohbet etmeye çalış.Böylece ona yakınlaşmış olursun..
        Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

merhaba türkücü..bence de birşeyi bahane edip konuş,sohbet etmeye çalış..hayırlısı olsun
          :10:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu View Post
            teşekkür ederim ranil abla,iyiyim sen nasılsın?
            yine bi olmayan ilişki vakasıyla karşınızdayım işte
            bu sefer yaşı benden 2 yaş küçük,sevgiliside yok ama
            sanırım 1 yıl içinde birinden ayrılmış ve tam unutamamış.
            elimi çabuk tutmaya çalışacımda,biliyorsun böyle konularda pek becerikli ve cesaretli değilim
            iyiyimbende ablacım...
            olsun sensiz olmuyor bu site ...
            iyi bak bu sefer yaşı sana uygun ,ve sevgilisi yok ..
            ama bence acele etme ..arkadaş olarak görüşmeye çalış ...sonra bu arkadaşlığı ilerletirsin ..
            onun güvenini kazan ,samimi ol ..
            hem sende anlarsın sana uygun biri olup olmadığı...zevklerinizinin uyuşup uyuşmadığını ..
            bu hayat aşksız ve sevgisiz olmaz ..
            sevgilerle .

Yorum

sonbahar ve mavimavi arkadaşlar öneriniz için teşekkür ederim,ama aynı okul derken ben mühendislik
              fakültesindeyim,o iktisat ayrıca ikinci öğretim
              öğrencisi,kısacası ders ve kitap olarak ortak bir noktamız yok şu an.

Site değiştikten sonra pek girmez oldum ranil abla,yeni hali pek hoşuma gitmedi,ama buradaki dostluk ve paylaşım
              başka yerdede yok.
              Şu an sadece internetten tanıyorum,sanırım şehirdışında,çünkü 15-20 gündür internette göremiyorum.
              Çevrimiçi gördüüğüm gibi konuşucam,arkadaşlığı ilerletmeye çalışıcamda,benim kurgucu ve kaygıcı kafam işte
              durmadan negatif düşünceler üretiyor.

Yorum

"kısacası çok hoşlandım,gerçekte tanışıp,tanıdıktan sonra olursa ilersinide düşünüyorum."
                Yavaş arkadaşım önce bir tanı nedir ne değildir, ne kadar uyumlu-uyumsuz olacaksınız. Kaldıki belki onun çok hoşlandığı başka biri var. İlerisini düşünme hemen.
                Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

bende senin gibi düşünüyorum arrrslan,en azından seninle hemfikirim,
                  ama hayal kurmayı durduramıyorum,kaptırdımmı tam kaptırıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: azemarenc
                    biz yine seni
                    takipteyiz desene ..))

sitenin yeni halini hiçbirimiz sevmedik ama yine de burayız işte.
                    evet evet ...
                    takipdeyiz ...
                    ne oldu türkücü...
                    nerlerdesin ....

Yorum

Merhaba

Kendini fazla kaptırmadan,aklında devasallaştırmadan önce mutlaka tanış,gör,gez ve her anlamdan gerçekten kolaylıkla anlaşacağın seni tamamlayan biri olup olmadığından emin ol ve mantığınla ilerisi için adım at yoksa son pişmanlık fayda etmez diye düşünüyorum sevgiyle kalın.

Yorum

İşleniyor...
                      X