Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkeklerin Bayanlara Laf Atması Üzerine...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Erkeklerin Bayanlara Laf Atması Üzerine...

Bugun 2 erkek arkadasımla yururken yanımdan gecen bi kıza laf attılar. Ya hayatımda hıc bu kadar kotu hıssetmemıstım. Ben kımlerle takılıyorum dedım kendi kendime ve onların psikolojisini anlamaya calıstım acaba butun erkekler bunu yapar mı? Ya da bende erkek olsaydım bunu yaparmıydım :S Hayır yapmazdım ya daha 3 gün oncede (soylemeye utanıyorum ama..) 'at gibi hatuna bak' gibi laflar yedim ıslık olaylarından falan hiç bahsetmiyorum... artık erkeklere guvenım kalmadı.. gercekten erkeklerin hayat felsefelerı sadece 'maddecilik' ten mi ibaret?
    Last edited by Callingangels; 21-06-2010, 06:52 PM.

Ben laf atmayan bir dolu erkek tanıyorum, o kadarını söyliyim
    Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

sanmam, hiçbir erkek tek başına bir bayana laf atmaz, anca üç beş tanesi bir araya gelir, laf atar, kızda buna dönüp küfrederse kendini yanındakilerden daha erkek, daha cesaretli, daha sosyal sanar, maksat sadece eğlenmektir aslında kötü sapkın bir düşünce yoktur içlerinde, bunu desteklemiyorum kesinlikle, yapılmalıdır demiyorum, mazlum çocukların içindeki bastırılmış serseri olma duygusunun dışa vurgulandığı tek sahne budur diyebilirim.

bide kendi aralarında konuşurken palavra sıkarlar, geçen kıza şöyle dedim döndü baktı gülümsedi, gittim yanına konuştum telefon numarasını verdi falan gibi tamamen gerçek dışı konularda bir imrenme aynını yapmaya çalışma isteği erkekleri bu yöne iter, kendi kız kardeşine laf atanı da eşek sudan gelene kadar dövmekten de hiç vazgeçmezler, bunu anlamaları çok uzun zaman alabilir
      kaçınılmalıdır, yüz vermemek gerekir, hatta aşırıya kaçmadan bu yaptığından utanması gerektiğini benimseten dersler de verilebilir.
      ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Evet genellikle kalabalık halindeyken atarlar, yaş ortalaması da en fazla 23 olur..Geçen güneş gözlüklerimi takıyordum tam karşımdan bir kaç erkek geçiyordu gülüşüyorlardı , ben anlamadım önce biri gözüne gözlük taktı, abla senin gözlüğünden bakabilirmiyim yakışmış mı diye dedi bende güldüm diğerleri kikir kikir ...
        Bu at gibi lafını banada derler hep , bende selvi boyuma diyorlar sanıyordum niye derlerki acepp..
        Bir keresinde kitaplarım vardı kucağımda, o kitapların yerinde ben olsa demişti, sapıklar ayol tabi gençtik o zamanlar ahh ahhh..
        Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
          çok güldüm

canım özel msj attım sana gitmiyo...sil birazını msjların
          sildim aslında, tekrar bakıyım, ben sana yazıyım olmazsa dur..

Yorum

Bu at gibimiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 01234
              estağfurullah

AT GİBİ denmesinin sebebi kızlarda sırt kısmındaki açıyla ilgili bişey sanırım

Yani o açı içe doğru barizse ve kalçada dışa doğru bariz bi açı yapıyosa ,, buna at gibi deniyor

Yardımcı olduysam ne mutlu
              Vallaha bilmiyordum öğrenmiş oldum

Yorum

resim çok orjinal olmuş, sonbaharr çok güldüm anlattığına, orjinal laf atmışlar
                ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: e_can View Post
                  resim çok orjinal olmuş, sonbaharr çok güldüm anlattığına, orjinal laf atmışlar
                  evet ya orjinal aklımda kalan bunlar, daha olursa yazarım

Yorum

Sendede ne kadar anı var öyle ya

maşallah ,,

ayrıca yeni avatarından korkuyorum hiç olmamış

Nerde benim sevdiğim avatar ?
                    Bende anı çok....Niye ya çok tatlı değilmi, peki sana özel istediğin resim geliyor

Yorum

erkekler laf atma konusunda çok yaratıcı malesef...
                      ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

pişkin !!

Yorum

huyumuz kurusun
                          kurumasını çok isterdim)
                          ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Erkeğe laf atan kızlarıda duydunmu hiç ?
                            Ben lisede okurken sınıftaki bazı kızlar yoldan geçen erkeklere laf atarlardı yaşıtlarına, akranlarına yani gençlik cahillik iştee şşşttt diyee

Yorum

Ben diyorum pişkin

Yorum

İşleniyor...
                              X