Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her gün ayrı bir dert !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Her gün ayrı bir dert !

herşeyi kafama takıyorum. en küçük şeyleri bile. Mesela arkadaşla tartıştım, niye tartıştım diye boşuna üzülüyorum. Ne yapabilirim
    Last edited by cemsand; 21-11-2011, 11:03 AM.

arkadaşım elinden geldiğince başından bunu atlatmaya çalış nele oluyor gelen düşüncelerin ne aklınsa açıklARSAN BELkİ DAHA FAZLA YARDIMCI OLABİLİRİZ taktın mı takıyosun başından atlamaya çalışmanı umuyorum

Yorum

Merhabalar cemsand..Kafandaki düşünceler hep belli şeylere yönelikmi, yoksa sürekli değişken şeylermi?..birde yaşını merak ettim..
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Bazen aynı duruma benzer bendede oluyor fazla kafamıza takıyoruz,hanı derler ya gamsız rahat oyle olmak kotu degıl ıyı bırsey bence en azından yıpranmaz ınsan,bence bu gıbı durumlar da hep soylenen daha kotu bırsye olmus gıbı dusun ve sonra bunun tekrar olmaıdıgını dusup sevın ve mutlaka oyalanacak bırseyler bulmak lazım mesela bır kursa gıtmek gıtar olabılır resım olabılır yuzme olabılır farketmez evde kendıne hobıler bulmak tamırat olabılır guzel sanatlar olabılır kıtap okumak olabılır hersye en buyuk dusmanımız beyınde bıtıyor bence onu kendı lehımıze cevırmenın yolu onla oturup anlasmakta bence

Yorum

aslında o bendede var kardeşim değersiz bişey için derler ya pire için yorgan yakabiliyorum ufak bişeye darılıyorum beynine çok ta tın demeyi öğretmek lazım senin kaybettiklerine değil onların sen kaybettiklerini düşünmlisin sosyal olaylarda

Yorum

bende de aşırı derecede var, çok kötü bir durum

Yorum

Bu takıntıların zamanla büyüyebilir. Aslında burda yapman gereken o arkadaşınlada konuşmamak. Sevgilisini senden kıskanan kişiyle işin olmasın senin. Eğerki takıntıların yaşamını etkiliyor ise mutlaka doktora gitmelisin ve terapi almalısın zamanla artabilir.
              Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

İşleniyor...
              X