Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaş oldu 23 ama herşey aynı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yaş oldu 23 ama herşey aynı

geçen ay 23 yaşına girdim,23 yıldır hayatımda bir kız olmadı.lise döneminde ortaokul ve lise döneminde platonik aşıktım.bi kıza tam anlamıyla bir kere çıkma teklif ettim oda kabul etmedi.yakında makine müh olucam ve hala bi kızla konuşurken heyecanlanıyorum,hatta korkuyorum.çirkinim desem değilim,yakışıklıyım desem değilim,orta halliyim desem oda değilim.anlamadım bu işi.psikolojik yardım görmem gerek sanırım
    &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Acaba asosyal misin?
    Everything is Changed.

Yorum

abi dogru insan karşına çıkmamış ... kalbini yerinden oynatıcak biride çıkmamış .... zaten çıkmak içinde bir kızla çıkılmaz hem sana hem karşı tarafa saygısızlık olur yaşın 23 bekle kalbini yerinden oynatıcak kızı psikolojik tedavi filan gibi bişeyi katiyen kafandan geçirme normalsin

Yorum

makine müh 23 yaşında orta halli...tek ihtiyacın kendine güven onu da ancak ikili ilişkilerde deneyimle kazanabilirsn.arkadaş ortamın fln varsa sevgili de bulursun bence.bol şans

Yorum

asosyal değilim.sorunumda şu,bi kızla konuşurken durup dururken heyecanlanıyorum,veya kızların yanına gidip muhabbet etmeye çekiniyorum,kısacası kızlarla konuşmaktan korkuyorum.bunun için psikolojik yardım mı görmem gerekliki
          &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Konuşmadan önce şöyle düşün ben "Hayır" cevabı almak için gidiyorum. Çünkü bu bana gerçekten uygun insanı bulduğumda onu etkilemem için yardımcı olucak şeklinde düşünebilirsin. Birde insan için en zor ve vakit kaybettiren şey bilinmezliklerdir. Yani Hayır de bir hafta üzülürsün sonra normale dönersin... Evet der onu yaşarsın Ama ne olacağını bilmediğin zaman heo aklını kurcalar şu anı yaşayamazsın hayat kısa zaman kaybı olur senin için... o yüzden sonuca ulaşmak önemli bence. Olumlu yada olumsuz ama sonucu bilmeliyim kontrol bende olmalı. Birde ne olucak ki hayır der ise ? doğru insanı bulana kadar kaç kişi ile tanışman gerekecek nelere dikkat edeceğini öğrenmek gerekecek belkide kendini keşfedicen.... bence geç kalma daha fazla...

bu arada kendini "gaza gelmek" vardır ya kabaca... Kendini gaza getir, istersen abart birazda hayır diyeceğini bildiğin birine git direk söyle sonrada pratik yapıyorum birine açılıcam dersin... merak etme kızmaz hatta hoşuna bile gider... dersin ki sen çok havalısın sana diyebiliyorsam her kıza derim o yüzden seninle pratiği tercih ettim Kısacası bakış açını değiştir biraz karşındaki tanırça değil en az sende onun kadar değerlisin...
            Sen bu dünyanın sırlarına eremezsin;
            Erenlerin dilini de söktüremezsin;
            İyisi mi iç şarabı, cennet et bu dünyayı:
            Öbür cennette ya girer, ya giremezsin.

Yorum

ya sevgili olayınıda geçtim artık,normal bi kız arkadaş edinemiyorum.muhabbet edemiyorum bi kızla,aklımdan abuk sabuk düşünceler geçiyor,çok sıkıcıyım,sıklmıştır falan gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu View Post
                ya sevgili olayınıda geçtim artık,normal bi kız arkadaş edinemiyorum.muhabbet edemiyorum bi kızla,aklımdan abuk sabuk düşünceler geçiyor,çok sıkıcıyım,sıklmıştır falan gibi.
                aynısını ben de yaşamaktayım.Ne zaman bi kızdan hoşlansam hemen kendimi her açıdan onun altında görüyorum.Hep "bu kız bana bakmaz" düşüncesi oluşuyor...

Yorum

bu kadar kolay halledilebilir bi durum değil inanki...

Yorum

aslında hep söylediğim şeye geliyor bu başlık.fazlaca isterik kişilik dolaşıyor ortalarada.helede yaş 20 yi geçmemişse.
                    hesapta söylentiye göre 18 reşitlik oluyor.!!!
                    demekki psikiatrlar yada sosyologlar yanılmış.yada yaşadıkları ortam onları olgunlaştıramıyor.buda ortamın sorumlularının suçu yani direkman hükümetlerin.şaşırmayın ,Ülkeleri kim yönetirse onların yönlendirmesi oluyor ,Çok yazık.
                    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

fazla kasma kendini bence.. sonuçta karşındaki de bi insan, senden hiçbir farkı yok.. sen kendini belki ezik hissediyorsun ama emin ol ki karşındaki kişilerden birçok üstün özelliğin vardır
                      bu işin ilk basamağı kendini değersiz görmemen... sen bir bireysin ve çok değerlisin. bunu unutma.. şunu da unutma; dünya yaratıldığından beri dünya üzerinde milyarlarca çift birbirini sevdi ve birlikte oldu.. bunlardan biri de sen olacaksın..
                      ama dediğim gibi kendini değersiz görme.. muhtemelen kendinde sevilecek, değer verilecek bir şey bulamıyorsunudr... yada içsesin şöyle diyordur; bu kız seni neden sevsin ki, sende ne bulacak ki....
                      kendini değersiz hissetmeni sağlayacak herşeyi aklından sil... ve sıradışı bi pişkinlikle kızların karşısına geçip zerocool'un anlattığı şeyleri uygula...
                      pişman olacakmısın... muhtemelen evet.... ama yaşanmadan bilinmiyor işte... kendini tanıman için deneyim yaşaman şart...
                      başarılar..

Yorum

Merda çok saf ve temiz duyguların var. umarım bu daima sürer,ancak yazıkki hayat bu kadar saf değil.
                        benim sevdiğim biri var elbette ancak bence seviye farkımız var onunla.
                        O kendi işinin sahibi bense boşum.
                        İşte gençlerdeki hatta benimde imrenerek seyrettiğim ruyalar bunlar.
                        yaş 37 ve ben artık ,yeni yüzyılın yaşlılarındanım.en azından yaşamak istediğim şeyleri 87 lerde yaşamak isterdim.en azından 90 larda.
                        Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

gothika, arkadaşımız 23 yaşında ve hiç deneyimi olmadığını yazmış... cesaret katsayısı şu an için sıfır yada sıfıra yakın bi değerde... ve kendine güveni yok... bu durumda yazılması gereken şeyleri yazdım bence..

ayrıca çok saf ve temiz duygularım olduğu bi gerçek.. fakat bu yorumun bende, senin olaya daha çok mantık çerçevesinde yaklaştığın sonucunu çıkarıyor... ama 23 yaşında olan ve bazı problemleri olan bi arkadaşıma yaptığım yoruma kendi yaşını ve yaşam şartlarını göz önüne alarak , kendi pencerenden bakarak yanlış olduğunu ima etmen mantık süzgecinin pekde verimli çalışmadığı izlenimini uyandırıyor...

yorumlar kişiden kişiye ve bulunulan şartlara göre değişir... bence okuduğun herşeyi kendi hayatın için geçerli olduğunu düşünme

Yorum

Orjinal yazı sahibi: treasure
                            sen o tip kizlarla karsilastiysan hep su kucuk sirlar gossip girl dekiler gibi ... böyle dusunmen normal olabilir hatta senin sorunun ama genelleme yapman cok yanlis!! tip önemlimi? evet tabikide önemli bir faktör ama bunun yaninda para degil de kisilik ahlak huy gelir.... yani karsinda senin deyiminle bir brad pitt olsa ve ahlaki sifir olsa ona yol gösterirdim herhalde
                            20'ye kadar senin dedigin gibi 20dn sonra kızlarn gözü açılıyor ve koca aramaya başlıyolar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: merda View Post
                              fazla kasma kendini bence.. sonuçta karşındaki de bi insan, senden hiçbir farkı yok.. sen kendini belki ezik hissediyorsun ama emin ol ki karşındaki kişilerden birçok üstün özelliğin vardır
                              bu işin ilk basamağı kendini değersiz görmemen... sen bir bireysin ve çok değerlisin. bunu unutma.. şunu da unutma; dünya yaratıldığından beri dünya üzerinde milyarlarca çift birbirini sevdi ve birlikte oldu.. bunlardan biri de sen olacaksın..
                              ama dediğim gibi kendini değersiz görme.. muhtemelen kendinde sevilecek, değer verilecek bir şey bulamıyorsunudr... yada içsesin şöyle diyordur; bu kız seni neden sevsin ki, sende ne bulacak ki....
                              kendini değersiz hissetmeni sağlayacak herşeyi aklından sil... ve sıradışı bi pişkinlikle kızların karşısına geçip zerocool'un anlattığı şeyleri uygula...
                              pişman olacakmısın... muhtemelen evet.... ama yaşanmadan bilinmiyor işte... kendini tanıman için deneyim yaşaman şart...
                              başarılar..
                              dediğin gibi merda beni neden sevsinler diye düşünyorum.bi kız beni niye sevsinki diyorum.ama asla kendimi ezik hissetmedim.buna rağmen bi kızla bile göz göze gelemiyorum,veya dediğim gibi istediğim gibi konuşamıyorum.pişkin ol diyorsun ama onuda başarabileceğimi hiç sanmıyorum.
                              tip mevzusuna gelincede,herkez yakışıklısın falan diyorda hiç 23 yaşındasın diyen görmedim.her gören 17 - 18 yaşındamıısn diyor.çocuk gibi görünmeminde etkisi var heralde

Yorum

İşleniyor...
                              X