Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksiyete sorunuyla başa çıkma yöntemleri?

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • anksiyete sorunuyla başa çıkma yöntemleri?

  merhaba arkadaşlar anksiyete bozukluğu olanlar bu sıkıntılarıyla nasıl başa çıkıyorlar?..
  ben de kaygı sorunu varda gerçi üstesinden baya geliyorum şuanda iyi gidiyor çokşükür ama yinede bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara sormak istedim..

  siz bu anksiyete sorunuyla nasıl başa çıkıyosunuz arkadaşlar,neler yapıyorsunuz?
  :10:

 • #2
  Orjinal yazı sahibi: forte-donna
  anksiyeteyi ancak ilaçla yenebiliyorum malesef
  Aynen..şu an için ilaç yöntemini kullanıyorum.Geçen sene bu zamanlar(hayatım boyunca unutmıcam) 2 ay hiç ilaç kullanmadım.Artık iyileştim gerek yok diye düşünmüştüm..:RpS_blushing:Ve 2. ayın sonunda şiddetli anksiyete yaşamaya başladım, saatler süren, hiç geçmeyen..bilinçsiz bir şekilde ağlıyordum sadece.En sonunda tekrar doktora gitmek zorunda kaldım, tabii ilacıma tekrar başladım ve bir ayın sonunda hayat benim için yeniden başladı.Anksiyetesiz bir hayat benim için cennet.Aslında sağlık herşey..bütün sorunlar sağlığın yanında hafif kalıyor ve bunu da ancak hastalanan biri anlıyabiliyor.Bunun için şanslıyız.
  Başına gelen eziyetler artıyor değil mi...
  Buğdayı başak olsun diye toprağa attılar,
  Değirmende un olsun diye ezdiler,
  Ekmek oldu dişleri ile ezdiler,
  EZİL Kİ CAN OLASIN..CAN VERESİN...

  Yorum


  • #3
   İlaç alabilirsiniz; anksiyete hayat standardınızı düşürmeye başladıysa sorun kronikleşmiş olabilir. Bu durumda ilaç tedavisi gerekebilir. İlaveten, ilacınızı alın ve doktorunuzun söylediği şekilde kullanın; canınız istediğinde bırakmayın/başlamayın.
   Geçmiş olsun...
   Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

   Yorum


   • #4
    cevaplarınız için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar

    buarada forte donna ve gülben siz hangi ilaçları kullanıyosunuz acaba?
    :10:

    Yorum


    • #5
     kesinlikle ilaçlarını düzenli kullanıp , düzenli beslenip , düzenli yürüyüş yapmanı tavsiye ederim ve ilaç kullanıyosun diye kendini sorunlu görme ilaçlara baglanıp kalcagınıda düşünme ilaca başlayıp bırakmak sonra geri dönmek gene başlayıp bırakmak geri dönmek gibi bir döngü senin tüm hayatını altüst eder onun yerine 3 sene düzenli tedavi görüp ilaç kullanıp ömürünün geri kalan kocaman büyük kısmını çok güzel yaşayabilirsin emin ol 3 yıl böyle düşündükçe çok kısa gelcektir ve ilaç kullandıgın sürede o 3 yılda mutlu olcaksın saglıkla kal

     Yorum


     • #6
      ancak ve ancak sentetik yöntemlerle "ilaç" ,ancak bunun hipnoz çözümü varmış .
      fakat uzun ve pahallı bir yöntem. elbette ehil kişilerce yapılırsa....
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

      Yorum


      • #7
       çok teşekkür ederim arkadaşlar
       :10:

       Yorum

       İşleniyor...
       X