Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksiyete sorunuyla başa çıkma yöntemleri?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mavi mavi
    adlı üyemiz anksiyete sorunuyla başa çıkma yöntemleri? konusunu başlattı

anksiyete sorunuyla başa çıkma yöntemleri?

merhaba arkadaşlar anksiyete bozukluğu olanlar bu sıkıntılarıyla nasıl başa çıkıyorlar?..
    ben de kaygı sorunu varda gerçi üstesinden baya geliyorum şuanda iyi gidiyor çokşükür ama yinede bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara sormak istedim..

siz bu anksiyete sorunuyla nasıl başa çıkıyosunuz arkadaşlar,neler yapıyorsunuz?

• mavi mavi
    replied
    çok teşekkür ederim arkadaşlar

Leave a comment:

• Epica
    replied
    ancak ve ancak sentetik yöntemlerle "ilaç" ,ancak bunun hipnoz çözümü varmış .
    fakat uzun ve pahallı bir yöntem. elbette ehil kişilerce yapılırsa....

Leave a comment:

• psikojapon
    replied
    kesinlikle ilaçlarını düzenli kullanıp , düzenli beslenip , düzenli yürüyüş yapmanı tavsiye ederim ve ilaç kullanıyosun diye kendini sorunlu görme ilaçlara baglanıp kalcagınıda düşünme ilaca başlayıp bırakmak sonra geri dönmek gene başlayıp bırakmak geri dönmek gibi bir döngü senin tüm hayatını altüst eder onun yerine 3 sene düzenli tedavi görüp ilaç kullanıp ömürünün geri kalan kocaman büyük kısmını çok güzel yaşayabilirsin emin ol 3 yıl böyle düşündükçe çok kısa gelcektir ve ilaç kullandıgın sürede o 3 yılda mutlu olcaksın saglıkla kal

Leave a comment:

• mavi mavi
    replied
    cevaplarınız için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar

buarada forte donna ve gülben siz hangi ilaçları kullanıyosunuz acaba?

Leave a comment:

• Carpe Diem
    replied
    İlaç alabilirsiniz; anksiyete hayat standardınızı düşürmeye başladıysa sorun kronikleşmiş olabilir. Bu durumda ilaç tedavisi gerekebilir. İlaveten, ilacınızı alın ve doktorunuzun söylediği şekilde kullanın; canınız istediğinde bırakmayın/başlamayın.
    Geçmiş olsun...

Leave a comment:

• Gülben
    replied
    Orjinal yazı sahibi: forte-donna
    anksiyeteyi ancak ilaçla yenebiliyorum malesef
    Aynen..şu an için ilaç yöntemini kullanıyorum.Geçen sene bu zamanlar(hayatım boyunca unutmıcam) 2 ay hiç ilaç kullanmadım.Artık iyileştim gerek yok diye düşünmüştüm..:RpS_blushing:Ve 2. ayın sonunda şiddetli anksiyete yaşamaya başladım, saatler süren, hiç geçmeyen..bilinçsiz bir şekilde ağlıyordum sadece.En sonunda tekrar doktora gitmek zorunda kaldım, tabii ilacıma tekrar başladım ve bir ayın sonunda hayat benim için yeniden başladı.Anksiyetesiz bir hayat benim için cennet.Aslında sağlık herşey..bütün sorunlar sağlığın yanında hafif kalıyor ve bunu da ancak hastalanan biri anlıyabiliyor.Bunun için şanslıyız.

Leave a comment:

İşleniyor...
X