Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşırı kilo almaya başladım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşırı kilo almaya başladım

Arkadaşlar mutsuz olduğum dönemlerde iştahım cok açık oluyor ,cok yemek yiyorum canım sürekli bi şeyler istiyor buna paralel olarak da asırı kilo almaya başladım,ne yapacağımı bilmioyorum bi öneriniz var mı bana?

Orjinal yazı sahibi: treasure
    sevgili buselim...
    sanirim bu her insanda olabiliyor gerci bazilarinda istahsizlik bazilarinda istah acilmasi soz konusu ama
    asiri kilo derken?
    gercekten bi asirilik soz konusumu??
    spor yap canin SIKILINCA ben bunu öneriyorum... tak kulagina mp ni, cik disari kosuya v.s...
    gerci ramazan ayinda zor olur da hani diger gunler icin
    insallah yardimci olur..
    Son günlerde yaşadıklarım beni cok etkiledi canım..Depresyona girmekten cok korkuyorum..Son 15 gün içinde 3 kilo aldım..Her şey üste üste geliyor..Ramazan gecince inş söylediklerini uygulayacağım..İnsana çok iyi morel veriyorsun tatlım ,rabbim her şeyi gönlüne göre verir inş,dualarım seninlee,aeo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 01234
      can boğazdan gelir
      tabi tabi ne demessin ,hiç bi kıyafetim olmamaya başladı ne giyeceğimi şaşırdım

Yorum

en başta yemekten uzak durmaya çalış hareket et ,git birileriyle sohbet et yani uraşıcak bi şeyler bulmaya çalış çünkü bi de bu kiloları almak ne kadar kolaysa vermekte bi o kadar zor önce bunu düşün derim .sonra kendini durdurursun zatn

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ekincanm View Post
          en başta yemekten uzak durmaya çalış hareket et ,git birileriyle sohbet et yani uraşıcak bi şeyler bulmaya çalış çünkü bi de bu kiloları almak ne kadar kolaysa vermekte bi o kadar zor önce bunu düşün derim .sonra kendini durdurursun zatn
          Sağolasın ekincancnm,senin de söylediklerini uygulamaya,çalışacağım,Okulum bittiği için sürekli evdeyim..Hareketsizlik sıkıntı üst üste geldi..Ramazan ayı geçince inş yeni bi şeyler yapacağım..Cvp yazdığın için sonsuz tşkler tatlım..aeo

Yorum

ne demk canm yardmcı olabildiysm ne mutlu snde aeo

Yorum

3 kilomu aşırı oluyor??? ilaçlar sağolsun 24 kilo aldım. aşırı bu oluyor. beni gören herkes şok geçiriyor. sen aşırı görmemişsin. biraz dikkat et moral olarak daha alt seviyeye düşme yeter. sana tavsiyem depresyondan uzak dur. yoksa şekil:a (ben yani) gibi olursun. emin ol hayatta kimseye üzülmeye değmiyor. çünkü çok kıymetli şu aldığın nefes bile. moralini yüksek tut. kendine dikkat et. hareketlerini kısıtlama, yiyeceklerini biraz kısıtla gerisi gelir.

Yorum

inanın askerden geldiğimde ,kas yığını ama 59 kiloydum.Şimdi ise bitmiş halde 79 kiloyum.
                utanıcak kilomda varsa daha ne yapayım.
                Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

buselim! bende aşırı değil ama kiloluydum dr. karaciğerinde aşırı yağlanma felan var dedi, nakil gerekebilir dedi. korktum ve diyetisyene gittim, bir diyet uygulamaya başladım ve şu an gayet sağlıyım hatta eve kondisyon bisikleti bile almıştım mekik aleti felan bu sıcaklarda yapamıyorum ama kışın çalışıyorum sende dene bende öle zorlanırım sanıyordum ama sağlık herşeyden önemli ilk başta zorlanıyorsun ama sonra herşey kendiliğinden gelişiyor ben şimdi sebze meyveden başka bişey yemiyorum yiyorum ama çok değil 87 kiloydum 6 sonra 75 kilo oldum.
                  sende biraz cesaret göster herşeyin başı sağlık
                  birde şu sigarayı bırkabilsem çok süper olcaka ama bakalım
                  İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de (gerçek anlamda) iman etmiş olamazsınız.

Yorum

KEŞKE BENDE ALABİLSEM AMA NERDE.. 57 DE KALDIK ASKERDE NE GÜZEL KİLO ALMIŞTIM YİNE VERMEYE BAŞLADIM...:sad:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 01234
                      Yuh be treasure , Şu yemek konusu açılınca konusman yokmu ,, Şiir gibi konusmaya başlıyon
                      adam iftara zor yetişecek :21::21:

Yorum

arkadaş aşırı kilo aldığından dert yanıyor, sizde tutmuş "ye can boğazdan gelir" mantığıyla yorumlar yapıyorsunuz, bir de yemek isimleri saymışsınız
                        hayat, problemlerden ibaret değildir, bakabilene problem odaklı çözümlerden oluşan bir zihin haritasıdır aslında. (inevitable)
                        :RpS_cool:

Yorum

İşleniyor...
                        X