Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba herkese.yeni üye oldum. belki mutsuzluğuma çare olur diye.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

öncelikle hoşgeldin aramıza anlattığın şeylere nazaran tavsiye edebileceğim hayatında boş zaman bırakma devamlı bir meşguliyetin olsun bunları yaparken yeni ortam yeni insanlar olur ve bu durumu daha çabuk atlatırsın yeni fırsatlara yelken açmaya çalış yani...

Yorum

Herkes mutsuz değil fakat mutsuzluk da gereken bir olgu bu hayatta. Hoşgeldin. Dertleşmek istersen buradayım.
      Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

hoşbulduk koç burcu arkadaşım "öğretmenim"demeniz çok duygulandırdı beni sanırım mesleğime olan aşkımın başıma gelen talihsizliklerden dolayı bittiğini sansam da sizin bu hitap şeklinizle anladım ki hiçbir şey bu aşkı bitiremeyecek.

hoşbulduk inadına gülümse. çok güzel bir nickiniz var ben de artık inadına gülümsüyorum.

hoşbulduk muhasebeci murat arkadaşım. söyledikleriniz doğru meşguliyetler insana zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor.. bu aralar zaten yeni sınava (31 ekimde) hazırlandığım için boş zamanınm olmuyor. yeni ortam da inşallah atandıktan sonra olacak. kendimi toplamaya başladım bile. umarım burdaki herkes de benim gibi hayata tekrardan pozitif bakmaya başlar.başımıza gelen talihsizliklerin geçici olduğunu anlamamız için sanırım biraz zamana ihtiyacımız oluyor.

hoşbulduk anadolu yakası. evet artık üzülüp kendimi çok yıpratmak yerine mutsuzluğun da olabileceğini anladım. önemli olan kendini paralamaktan ziyade çareler aramak ve her şeye rağmen iyi hissetmeye çalışmak. tşk ederim burdaki arkadaşlar gerçekten çok duyarlı.. buraya üye olmakla gerçekten iyi bir şey yapmışım.

sevgi ve sağlıcakla kalın arkadaşlar.

Yorum

Senin adına gerçekten sevindim. Sağlıcakla.
          Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

Sende zor bir dönemden geçiyorsun hepimiz gibi.
            Sölenecek sözler hemen hemen aynıdır zaten....
            Sabırlı ol senn sınavında bu dur belkide bu acımasız hayatta..... ALLAH YAR ve YARDIMCIN OLSUN İNŞ...
            üzülme der MEVLANA ve devam eder, kaybettiğin herşey birgün başka bir suretle geri döner....

Yorum

çok tşk ederim hülya aradaşım. sağolasın. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Yorum

İşleniyor...
              X