Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba

merhaba arkadaşlar. forumunuza öylesine bi uğramıştım ama çıkamadım. bazı konuları, başlıkları okudum. çok tanıdık geldi, daha bir kaç mesajım olacak kadar yeni olmama rağmen kendimi burada yabancı gibi hissetmiyorum nedense. birde üyelerin açılan başlıklara cevap yazması birbirini genel olarak anlıyor ve içtenlikle cevap yazıyor olması hoşuma gitti. yerim burası galiba bundan sonra

(bu arada "yalnizadam" nikini kullanan arkadaştan özür diliyorum. sürekli kullandığım niki değiştirmek istemedim. bende "yalnizzadam" nikini kullandım. çift zz"li)
    "KADERE İnanan KEDER'den Emin Olur" H.Ş.

YAVAŞLA!!!
    BU HAYATTAN BİR DEFA GEÇECEKSİN...

[/CENTER][/SIZE]

hoş bulduk tşk. Motivasyon ve konsantremi kaybedeli yıllar oldu. hiç sahip oldummu ondanda emin değilim. mevcut durumum önce ankisiyete depresyon sonra distimik bozukluk dediler şimdide psikotik bozuklukmuş. bunlar depresyonun ileri kademeleri. yani sayın doktorlarımın elinde kontrolünde olmama rağmen hep durumum daha eksiye gitti. zaman geçtikçe daha da kötüye gitmekten korkuyorum. bundan 10 yıl önce beğenmediğim o ankisiyeteli depresyonlu günlerimi şimdi mumla arıyorum. bu psikoz dedikleri çok acı verici bir hastalıkmış. foruma katılmaktan mutlu olmama gelince: insana en acı veren şeylerden bir tanesi anlaşıl-a-mamak. yalnızlık. burada en azından insan yalnız olmadığını, dünya üzerinde kendi yaşadıklarını yaşayan başka insanlar da olduğunu farkediyor. iyileşen insanlar olduğunu görmek duymak umut veriyor. bir üyenin yazdıklarından onun yaşadığı acıyı ne demek istediğini anlıyor olmak veya derdimi paylaşırsam beni anlayabilecek insanlar olduğunu bilmek insanı kısmende olsa rahatlatıyor. allah hepimizin yardımcısı olsun.

YAVAŞLA!!!

[/CENTER][/SIZE]

Yorum

evet "beterin beteri" kesinlikle vardır bence. bunu bi lfiil yaşayarak öğrendim. ne olursa olsun mevcut halime isyan etmeden çözüm aramanın gerekliliğine artık inanıyorum. isyanın Allahtan insana gelecek yardımın kapısını kapatmasından endişe ediyorum. bu arada gerçi burası tanışma bölümü ama: kullandığın bir ilaç varmı? ne tür bir çare arayışı içindesin? ben ssk'da beni 5 dk. bakıp ilaç yazan doktorumla bu işin çözülemeyeceğine inanıyorum. imkanları zorlayıp özele gitmeyi veya elektroşok seçeneklerini filan düşünüyorum.

YAVAŞLA!!!

[/CENTER][/SIZE]

Yorum

hoşgeldınız...

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz..Keyfili paylaşımlar dileriz..
          Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: inadiNaGulumse79 View Post
            hoşgeldınız...
            Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
            Aramıza hoşgeldiniz..Keyfili paylaşımlar dileriz..
            teşekkürler aranızda olmak güzel.

YAVAŞLA!!!

[/CENTER][/SIZE]

Yorum

Hoşgeldiniz efendim. Anlaşılmak ve anlamak dileğiyle.
              Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

İşleniyor...
              X