Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar ben gülçin tanışmak ve sizlerle dertleşmek için burdayım umarım bana yardımcı olursunuz ve tabiki bende size. :RpS_smile:
    Küçük çocuklarda büyük düşler görür.

hoşgeldin gülçin ,anlat derdini derman bulasın.burası gayet rahat ve özgür bir ortam .

Yorum

rahat ve özgür bir yer olduğuna inandığım için burdayım zaten.
      Koyu lp'ciyim umarım hepinizle iyi anlaşırım:happy:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: with you View Post
        rahat ve özgür bir yer olduğuna inandığım için burdayım zaten.
        Koyu lp'ciyim umarım hepinizle iyi anlaşırım:happy:
        ben bu IP Ianlamadım ama iyi anlaşacağımıza eminim.

Yorum

çok haklısın sertralin, hoşbulduk:happy:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anathema13
            burası rahat ve özgür bir ortamsa şayet rahat davranıyo sayılabilirim. yok değilse, ciddiyetten uzak bir tavır sergiliyorum. ancak bu sırnaşmak demek değildir.

kaldı ki hiç tanımadığım bir bayana amiyane tabirle "asılmak" için apaçi ve benzeri bir varlık olmak gerekir ki; o felsefe ile 180 derece zıt bir yaşantım olduğunu düşünüyorum.

bunu bir şaka olarak kabul ediyorum ki sertralin aramız bozulmasın =)

sana da; sana yakınlık göstermenin bir hata olduğu sonucuna ulaştırdığın için teşekkürler with you.

not düşülsün istedim. dağılabiliriz.
            Çok felsefik bir yorum olmuş anathema =D geceleri zihnin açılıyor sanırım =D
            bunu bi ara ben de mi denesem acep, düşünürler gibi uyumayıp tefekküre dalayım, kendimi kaybedeyim bu düşünceler içerisinde =D
            bişnev...

Yorum

Aramıza hoşgeldin
              Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

slm arkadaşlar ben yeniyim bana yardımcı olurmusunz
                mesajımı nasıl yazacağımı bilmiyorum ve bilgisayarıda yeni kullanıyorum =(

Yorum

Orjinal yazı sahibi: @@@@@
                  İp çide heralde metalci gibi bişey olsa gerek :RpS_laugh:

Emo filan olmasın :RpS_laugh:
                  ip değil lp yani linkin park'ın kısaltması ayriyetten emo değilim.

Yorum

keşkeler keşkeler. nasıl bir dram bu. geçmişi yaşamak ölüm .çaresiz bir hastalık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anathema13
                      aklıma eseni söylemeyi adet edinmediğimden olsa gerek =D sonra durumu toparlamak gerekiyo falan içinden çıkamıyoruz, uğraş dur =D senin yorumların benimkilerin yanında bilimsel öğreti niteliği taşıo hem anka =D
                      aslında günlük hayatta ben de genelde aklına geleni söyleyen tiplerdenim =D burda yazarken biraz daha düşünüyoruz... bu özellik başıma çok fazla bela açtı, ben de eskiye göre daha kontrollü düşünerek konuşmaya çalışıyorum. insanın kendini değiştirmesi ve dizginlemesi zor oluyor, ne de olsa yapıda var ama her doğru da her yerde söylenmemeli =D

ve estağfirullah sen de yaşına göre oldukça olgun düşünüyorsun. zamanla daha çok yanıp daha çok olgunlaşacaksın inşallah =D
                      bişnev...

Yorum

İşleniyor...
                      X