Duyuru

Collapse
No announcement yet.

slm:)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• slm:)

iyi akşamlar arkadaslar nasılsınız ben sizlere bir şey danısmak istiyorum bana denizlide önerebileceğiniz psikiyatris var mı??özel olursa daha iyi olur benim için.Şimdiden tesekkürler:RpS_smile:

yardımcı olabilecek kimse yok mu:sad:

Yorum

yok galıba
      ben hoşgeldınız dıyeyım genede....

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

dostum denizlide bir doktor bilmiyorum yalnız internette doktor bulmak için kullanabileceğin bir site var, ben daha önce kullanmıştım, tesadüfen konuştuğum başka bir arkadaş ta kullanmıştı. www.tavsiyeediyorum.com
        Orjinal yazı sahibi: fight4life View Post
        iyi akşamlar arkadaslar nasılsınız ben sizlere bir şey danısmak istiyorum bana denizlide önerebileceğiniz psikiyatris var mı??özel olursa daha iyi olur benim için.Şimdiden tesekkürler:RpS_smile:
        ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

çok tesekkür ederim bende biliyorum o siteyi ama bir sürü doktor var hangisine gideceğime karar veremedim gitmiş ve o doktor hakkında bilgisi olan kişileri arıodum ama gene de çok saolunhoşbulduk inadına gülümse ne güzel nickiniz varmış öle

Yorum

1 2 hafta içinde gitmem lazım tedavim yarım kaldı çünkü

Yorum

bende okb var ama kontrol altında en azından kontrol edebiliyorum takıntılarımı şimdi bu sene pamukkale üniversitesini kazandım buraya gelince tedavim aksadı burda da doktor bulmam lazım eski doktorun verdiği ilaçları kullanıp duruyorum

Yorum

iyi akşamlar arkadaş.denizli de özel olursa daha iyi olur şeklin de psikiyatrist aradığını söylüyorsun.benim derdim de seninkiyle aynı.ben eskiden özel psikiyatriste gidiyordum ve hem konuşuyor hem de ilacımı alıp kullanıyordum.fakat şimdi bir kanun çıktı özel psikiyatrlar kapandı.ancak denizli devlet hastanesin de veya pamukkale üniversitesin de derdine çare bulabilrsin.üniversiteyi tavsiye ederim daha çok.hoşça kal.

Yorum

İşleniyor...
                X