Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir MERHABA ile baslar hersey!...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ilginç sorular, içinden çıkamıyorum
    <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

25 sizin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psi_tweety View Post
        ilginç sorular, içinden çıkamıyorum
        beni tanisaniz varya...nefes alirsiniz!... yanlis anlamayin iliski anlaminda degil!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: silahrazay View Post
          25 sizin?
          "zaman sadece armutları olgunlaştırır insanları değil" diyen doğru söylemiş demek
          Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

bana hakaret mi ettiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: silahrazay View Post
              beni tanisaniz varya...nefes alirsiniz!... yanlis anlamayin iliski anlaminda degil!...
              ne yanlış ne doğru bişey anlamıyorum. size de bi cevap yazmayacam artık.hakkınızda kötü düşünmek istemiyorum, umarım yanılıyorumdur.neyse
              <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

yok iltifat ettim de sen anlamadın
                Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Carpe Diem View Post
                  yok iltifat ettim de sen anlamadın
                  carpe diem senle benden başka düşmedi kimse. biz atladık sazan gibi. ama elimizi ayağımızı çeksek iyi olacak heralde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psi_tweety View Post
                    carpe diem senle benden başka düşmedi kimse. biz atladık sazan gibi. ama elimizi ayağımızı çeksek iyi olacak heralde.
                    al benden de o kadar

Yorum

yapmayin abiler ablalar.. benis evin

Yorum

merhabalar bende aranıza yeni katılanlardanım umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz...

Yorum

Sende hoşgeldin çaresizszr...
                          Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

BENDE HOSGELDIM SANIRIM sonbaharr ... BIDE TOPRAGIM OLCAN.ANKARALI YANI.HELAL OLSUN SANA!... BU ARADA IYI SENELER DILERIM.

Yorum

yorumları okurken baya güldüm açıkçası gereği yapılmalı bir an önce bence

Yorum

hoş geldin.

Yorum

İşleniyor...
                                X