Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba

merhaba arkadaşlar

Benim derdim şu aslında: derdi olan birini bulmak ve onunla yüzyüze konuşmak.

Forum da bunun için Yüzyüze olmasa da.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ercio View Post
      merhaba arkadaşlar

doğru yerdesin..

Yorum

Neden yüzyüze konuşmak istiyorsun ercio, netten online konuşmak kesmiyor mu? : )
        Derdi olan insanlar seni tanımadan sana nasıl güvenip senle yüz yüze görüşebilirlerki..
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ercio View Post
          merhaba arkadaşlar

derdi olmayan insan yok gibidir.
          belki onlarda dinleyecek insan bulamıyorlardır.
          çevrene bir bak istersen...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
            Neden yüzyüze konuşmak istiyorsun ercio, netten online konuşmak kesmiyor mu? : )
            Derdi olan insanlar seni tanımadan sana nasıl güvenip senle yüz yüze görüşebilirlerki..
            Özellikle kısa yazdım. Tepkileri görmek için. Biraz daha açayım. Aslında her problemi olan insanın üzerine atlamak gibi bir derdim yok. Benimde kriterlerim var. Özellikle 1 kişi bilemedin en fazla 2 kişi ile konuşmak isterim. Bunun için öncelikle aday olacak arkadaşları netten tanımak isterim. O arkadaşın beklentisi (problemi için çözüm) olduğu gibi benimde beklentim var. Benim beklentim ne manevi ne de maddi. Uzun süredir psikoloji lle özellikle psikanaliz ile ilgileniyorum. son bir yıl içerisinde kendi teorilerim kafamda şekillenmeye başladı. Bir kaç terapi tekniği geliştirdim. Kendimde denediğimde mükkemmel sonuçlar veriyor. Başka insanlarda da benzer sonuçlar verecek mi? bunun cevabını arıyorum. Ayrıca böylece tekniğime dışarıdan bakarak onu daha ayrıntılı bir şekilde anlamlandırırak yazıya dökmek istiyorum. Benim meselem bu. Başka soru?

Yorum

meraba hoşgeldin: )

of ya geç kaldın ayrıca
              "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

hoşgeldin ercio biraz açsana şu tekniği nasıl bi teknikmiş bizde bilelim pek inandırıcı değl bence
                İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de (gerçek anlamda) iman etmiş olamazsınız.

Yorum

Hoş geleli çok oldu arkadaşlar:RpS_biggrin:.

Cesur_ol arkadaşım burada anlatmaya niyetim yok. Öyle bir niyette belirtmedim zaten.

Amacımı yukarıda net şekilde ifade etmişim.

Yorum

mesih gibi inmişin abi konuya sen de
                    cidden merak ediyo insan,buralardaysan bi el at konuna,az anlat yahu ne buldun ki...
                    "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

adam king ya,gelir gelmez biri ile görüşmek istiyor=)

Yorum

ooo arkadaşlar geçmiş konuları hortlatıyorsunuz hee arkadaş taaa şubat ayında üye olmuşş

Yorum

o zaman ben geç kalmışım neyse.d tüh kaçırdım.p
                          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                            ooo arkadaşlar geçmiş konuları hortlatıyorsunuz hee arkadaş taaa şubat ayında üye olmuşş

cnm hatırlatmak istedi nee yani ?

ohh canıma değsin : )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                              espri yapmasan da biz seni severiz rahat ol

işte yapıyorumki defol başımdan

Yorum

İşleniyor...
                              X