Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gün gibi güzel güneş yüzlü arkadaşlar!.. Doruk ben!..aranıza hoşgeldim!.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Gün gibi güzel güneş yüzlü arkadaşlar!.. Doruk ben!..aranıza hoşgeldim!.

arkadaşlarım hepinize merhaba!..ismim göründüğü gibi (DoruK)..Memnun oldum şimdiden..zaman zaman gülmek sohbet etmek dertleşmek amacıyla uzun süre sitenizde bulunmak istiyorum..hacet başka amaçlarda yer etmez ki laf olsun torba dolsun!..memnunum umarım sizde memnun kalırsınız!..sitenin tasarımcısından aklına gelip kurgucusuna kadar emeği geçenlere teşekkürü borç ediniyorum!Q..

Hoşgeldin diyelim o zaman

Yorum

bilmukabele efendim

Yorum

Hosgeldiniz.
        Güzel bir site bu.Cok kaliteli insanlar var.
        Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Hoşgeldin aramıza. Bu site aksiyon filmlerini aratmaz.Herşey var.aşk,nefret,muhabbet,kavga,sevgi,saygı,birlik beraberlik,dertler,fobiler,depresyonlar ve melankoliler vs vs.. herşey var. Hayatın taa içindeniz. ))

Yorum

aramıza hosgeldin dostum:1:

Yorum

hosgeldin çiçek kalpli gül dudaklı dorukcum, çiçekler kuşlar cikcik ötüsür bülbüller meeee. sevgi kelebekleri gelirler masallardan forumumuza şarkılar soyleyerek
              izlerler sarılmalarımızı. hadi arkdslar birbirimize sarılalım. hergun bunu yapalım hergun sarılma saati olsun. yasasın sevgi kuş bocek mocek.

Yorum

Ne kadar mesud oldum anlatamam..Ayın kraterleri ne kadar uzaksa mutlulukta bana o kadar sanırdım ama anladım ki bu sitede pek mutlu insan varmış..Sizin mutluluk yağmurlarınız keban barajı gibi doldurdu odamı..Üzüm gibisiniz aynı her biriniz aynı ağızdan konuşuyor sanki..Biride bana gül dudaklı demiş çok sevindim bu yakıştırmaya ama benim dudaklarım zambak gibidir..Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum..Bana yaşama hevesi verdiniz..şimdi sessiz olunda iki saat kestircem gelirim sonra!..

Yorum

bir benzerlik var gibi mi???

http://www.sonsarkilar.net/thumbs/Go...1298102229.jpg

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=7u6U-6JSJYA

Yorum

Uyandım arkadaşlar çünkü dizim başlıycak her zaman ki gibi izliycem dizimi..Tahmin edin bakalım neymiş dizim..Kumral ada benziyorum biraz galiba.. :RpS_w00t: psikolojikuye ben uyandım sen ninni gönderdin olmadı şimdi.. :1:

Yorum

selena diye tahmin ediyorum. saygılar doruk.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: doruksulku View Post
                          Ne kadar mesud oldum anlatamam..Ayın kraterleri ne kadar uzaksa mutlulukta bana o kadar sanırdım ama anladım ki bu sitede pek mutlu insan varmış..Sizin mutluluk yağmurlarınız keban barajı gibi doldurdu odamı..Üzüm gibisiniz aynı her biriniz aynı ağızdan konuşuyor sanki..Biride bana gül dudaklı demiş çok sevindim bu yakıştırmaya ama benim dudaklarım zambak gibidir..Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum..Bana yaşama hevesi verdiniz..şimdi sessiz olunda iki saat kestircem gelirim sonra!..
                          kriter olacak, krater göktaşlarıyla oluşan çukurlara verilen isim

Yorum

''AYın kraterleri'' ne kadar uzaksa - mutlulukta bana o kadar sanırdım - ama anladım ki bu sitede pek mutlu insan varmış.. Gökteki ay dededen bahsediyorum zaten..Kriter evlilik programlarında geçiyo!.. :tinysmile_hmm_t:

Yorum

Küserim sana bak cureshut ilk günden yapma böyle!..

Yorum

İşleniyor...
                              X