Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Selam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Selam

merhabalar aranıza yeni katıldım.ben 6 senedir depresyon hastasıyım şuanda majöre çevirdi..sürekli hastanelerde yatıyorum.4nisanda tekrar yatış var.ve EKT olacam.bu aralar intihar düşüncelerim çok yoğun gerçekten sizlere ihtiyacım var....

Hosgeldiniz.Sitemizde mantıklı ve bu tür sorunları iyi bilen bircok arkadasımız var.Sizede faydalarının dokunacagına inanıyorum.
    Gecmis olsun...
    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

hayat güzel , gökyüzü,ağaçlar...............nefes almakk
      Her günümüz 'insanlık' adına utanç duymadan yaşansın....

Yorum

hoş geldiniz ..
        acil şifalar hepimizede..
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

hoşgeldin mor_67. geçmiş olsun ekt. nin faydasını göreceksindir ama sonrasında kendini stresten, üzüntüden uzak tutman gerekiyor yani o da tam olarak bir çözüm değil ben de olmuştum.

Yorum

çok tşk ederim inş faydasını görürüm bu aralar gerçekten çok ihtiyacım var benim gibi durumda olanlarla sohbet etmeye...

Yorum

yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince, çalışırız diyorum çünkü burda yardımsever arkadaşlar da var. senin depresyonunun nedeni hehangi bir sebebe bağlımı yoksa kendiliğinden olan bir hastalık mı yani genetik falan mı ?

Yorum

geçmişte yaşadıklarımı bağlı 23 yaşındayım ama geçmişimde herşeyi üst üstte yaşadığım için kaldıramadım.. babamda depresyonda ama onunkisi alkoli bıraktıktan sonra başladı yani geçmiş birazda huzursuz bi evde büyümemdi babam alkolikti ve çok olaylar oluyordu bende bundan etkilendim sonra başka şeylerde yaşadım üst üstte hepsi bi araya gelince kaldıramadım depresyona girdim...

Yorum

ranil çok tşk ederim alalh hepimize acil şifalar versin...

Yorum

tabi sebepsiz olmuyor hiçbir şey evdeki huzursuzluk çok kötüdür ailenin günahlarını çocuklar da çekiyor alkolik biriyle aynı ortamda yaşamak gerçekten çok zor olmalı hele de bu kadar genç yaşlarda bunları göğüslemek seni oldukça sıkıntıya sokmuş belli ki inşallah en kısa zamanda toparlarsın.

Yorum

gerçekten çok zordu ama şuanda bıraktı alkoli babam o bıraktı ben rahatsızlandım işte birikmiş şeyler bi anda patlak veriyor insanda napalım kaderimiz buymuş tşk ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ++++++
                        O zaman burada ne işin var :37:
                        neden illa kendimi kötü mü hissetmem gerekiyo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mOr_67 View Post
                          gerçekten çok zordu ama şuanda bıraktı alkoli babam o bıraktı ben rahatsızlandım işte birikmiş şeyler bi anda patlak veriyor insanda napalım kaderimiz buymuş tşk ederim.
                          haklısın hayatta seni kendinden başka kimse düşünmez.bazen başka insanların yaptıklarının bedellini ödemek zorunda kalabiliriz. sıkma canını .. bizler burdayız. paylaşki sorunlar azalsın .....:tinysmile_twink_t2:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: evrimce View Post
                            haklısın hayatta seni kendinden başka kimse düşünmez.bazen başka insanların yaptıklarının bedellini ödemek zorunda kalabiliriz. sıkma canını .. bizler burdayız. paylaşki sorunlar azalsın .....:tinysmile_twink_t2:
                            evrimce çok tşk ederim bende zaten o yüzden bu sayfaya üye oldum seni senden başka düşünene yok bu hayatta...

Yorum

İşleniyor...
                            X