Duyuru

Collapse
No announcement yet.

selam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• selam

selam bende aranıza yeni katıldım.Bende de bağımlı kişilik bozukluğu varmış.Nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum.

selam hoşgeldin zeynelf. hastalığına teşhis konulmuş sanırım dr tarafından geçmiş olsun. doktorun bu konuda yol göstermedi mi neler yapman gerektiği konusunda bilgilendirmedi mi ? hastalığını internetten araştırabilir bunula ilgili kitaplar okuyabilirsin.bu konuda pek bir bilgim yok sana yardım edebileyim. burda sana bu hastalık konusunda deneyimi olan arkadaşların yardımcı olacaklarını sanıyorum. doktorunla irtibatı kesme en iyi yardımı, bilgiyi o verecektir sana. tabi iyi bir doktora denk geldiysen.

Yorum

Teşekkür ederim Hira_01.Evet doktorum uzun bir psikoterapi süreci olacağını söyledi.Biliyorsun ücretler çok pahalı bende bıraktım gitmiyorum.Eminim burda çok bilgiler alacağım arkadaşlarım olacaktır.

Yorum

Hosgeldiniz.
        Bahsettiginiz rahatsızlık nasıl bir sey,ne gibi belirtiler gösteriyor ?
        Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Hep Birilerine bağımlı hissetmek.Kendi başına bişey yapamamak depresyon ve mutsuzluk halleri bağımlı olduğun kişileri kaybetme korkusu vs.

Yorum

hoşgeldinn.. sana bir haberim var.. site sakinleri olarak birbirimize bağımlıyız
            cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

hoş geldiniz ..
              bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

hoşgeldin....:115:
                Her günümüz 'insanlık' adına utanç duymadan yaşansın....

Yorum

hoş buldum.Hepinize teşekkür ederim.burada kendimi çok rahat hissedeceğime eminim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeynelf View Post
                    hoş buldum.Hepinize teşekkür ederim.burada kendimi çok rahat hissedeceğime eminim.
                    bende çok yeniyim ama çok sevdim burayı ......:tinysmile_twink_t:
                    Her günümüz 'insanlık' adına utanç duymadan yaşansın....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: evrimce View Post
                      bende çok yeniyim ama çok sevdim burayı ......:tinysmile_twink_t:
                      zeynelf ve evrimce 2nizde hoşgeldiniz emin olun iy vakit geçireceksiniz.

Yorum

İşleniyor...
                      X