Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kadın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• iltan
    adlı üyemiz kadın konusunu başlattı

kadın

Bir kadın,2 kez evlendiğini evli olduğunu işyerinden hangi gerekçe ile gizler?

• Rüzgar gülü
    replied
    mahalle baskısını düşünmek lazım...eğer 2 kere evlenmiş ve boşanmış olduğunu söylemiyorsa tamam hani bir mantıklı açıklaması olabilir fakat hala evli olduğu halde bekar olduğunu iddaa ediyorsa o zaman gerçekten problemli biri olmalı.niyeti de bellidir açıkçası

Leave a comment:

• evrimce
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
    bunu evlenip boşanmış ve de
    çalışma hayatında olan bir kadına sormak lazım.
    ben böyle birini gördüm.
    herkesin ağzının suyu akıyordu kıza.
    keşke bekarım kız oğlan kızım olarak tanıtsaydı kendini diye düşünmüşlüğüm vardır.
    toplum hayatı budur arkadaşlar
    yalan söylemeye mecbur bırakır insanı...
    kesinlikle katılıyorum. arkadaşlar davullun sesi uzaktan hoş gelir . böyle bir toplumda boşanmış bir kadın olmak çok zordur. insanlar size ilginç bakarlar sizin düzgün olmadığınızı düşürünür. o pis bakışlar hep üstünüzdedir. hayatta insanın başına herşey gelebilir.bugün bana yarın sana olabilir....çevremde çok var bu durumda kalan .......

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    mual-lak peace:30:

Leave a comment:

• Ada
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kimene View Post
    aman aman bu ihale benim üstüme kalmasın benim kimsenin kuruğuna basma gibi bi niyetim yoktu
    konu sahibinin bahsettiği kadın halihazırda evli olduğu halde bunu saklıyor.
    sen bundan yola çıktın.o yüzden öyle söyledin.
    sonra konu döndü
    boşanmışlara
    amaaan neyse

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    aman aman bu ihale benim üstüme kalmasın benim kimsenin kuruğuna basma gibi bi niyetim yoktu

Leave a comment:

• Ada
    replied
    bunu evlenip boşanmış ve de
    çalışma hayatında olan bir kadına sormak lazım.
    ben böyle birini gördüm.
    herkesin ağzının suyu akıyordu kıza.
    keşke bekarım kız oğlan kızım olarak tanıtsaydı kendini diye düşünmüşlüğüm vardır.
    toplum hayatı budur arkadaşlar
    yalan söylemeye mecbur bırakır insanı...

Leave a comment:

• K i m y o n
    replied
    Kişinin;kiminle,nerede,ne zaman,ne paylaşacağı kendisini ilgilendirir...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    her önüne gelene değil ama sana samimiyetle sorana bunu anlatmalısın. ben sevgiliden bahsediyodum tabiki kimin dul olduğu kimseyi ilgilendirmez. demin güldürmüştün bu sefer de ağlatıyon vurma beeee

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: mual-lak
    arkadaşım kimse boşandıgı için kadını kınamamış bunu benim yapmam söz konusu bile olmaz kendimle celişirim bikere
    hatunun bana göre sorunu evlilik yapması degil hala evli olup bunu gizlemesi meseleye o acıdan baktık zira kimseyi yargılamak bize düşmez isterse 100kez evlensin kimene..
    kimene derken bana mı dedin. ben hiç evlenmedim. eğer evlenip boşanmış olsaydım bu konuyu da açık yüreklilikle söylerdim. bu en azından benim dürüst biri olduğumu gösterirdi. yalan söylemek ilk başta insana kazanç sağlıyor gibi görünsede yalan söylemek marifet değildir. yalanı sürdürebilmek önemlidir. heleki daha önce evlenip boşandığını insan yeni sevgilisinden saklıyorsa çok yazık eder hem kendisine hem sevgilisine. bazıları evlenip boşanmış insanlarla evlenmeyi yuva kurmayı hazmedebilir bazıları edemez. hazmetmede en büyük destekte soda dır içelim güzelleşelim evet kafam güzel içiyorummm

Leave a comment:

• trustem
    replied
    bunu o kadına sormak en mantıklısı..

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    güldürdün be yuhhh

Orjinal yazı sahibi: mual-lak
    3.yapmayı düşündüğün den olabilirmi.?belki toptan söyleyecektir belkide arkayı 4liycekte :tinysmile_twink_t:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sevgili yapmaya çalışıyordur adi şerefsiz

Leave a comment:

İşleniyor...
X