Duyuru

Collapse
No announcement yet.

selam , merhaba arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• selam , merhaba arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar ben Emre 18 yaşındayım. Psikoloji ile aram pek yoktu. Sadece lise derslerinde gördüğüm pek önem vermediğim bir ders biçimindeydi. Ta ki 2 ay öncesine kadar ruhsal bozukluk yaşayana kadar. Şu hayatta en önemli şeyin insanın kendisiyle olan ilişkisi olduğunu anladım. içinde bulunduğum durumu anlatıcam. Bura da ufaktan bir merhaba diyeyim. Umarım güzel paylasimlarda bulunurum. Yeniden merhaba
    Hayal ettiğin kadar yaşarsın.

Orjinal yazı sahibi: ByimmortaL View Post
    Merhaba arkadaşlar ben Emre 18 yaşındayım. Psikoloji ile aram pek yoktu. Sadece lise derslerinde gördüğüm pek önem vermediğim bir ders biçimindeydi. Ta ki 2 ay öncesine kadar ruhsal bozukluk yaşayana kadar. Şu hayatta en önemli şeyin insanın kendisiyle olan ilişkisi olduğunu anladım. içinde bulunduğum durumu anlatıcam. Bura da ufaktan bir merhaba diyeyim. Umarım güzel paylasimlarda bulunurum. Yeniden merhaba
    Keşke nick ini immortal yapmasaydın dostum çok sevdigim bi ablamında nick i my_immortal neyse boşver onu bunu

evet genelde öyledir bende senin yaşlarındayken psikoloji bozulmasını sadece basit sıkılma falan filan zannederdim şizofrenleri deli olarak görürdüm psikolojim bozuk diyen kişilere bakardım ve derdım kı senin birşeyin yokki
    ama rahatsızlanınca ne demek oldugunu anlıyorsun içinde bulundugun durumuda anlat bilelim belki yardımcı olabiliriz. psikoloji konularına fazla girme takılma yoksa kafayı kırabilirsin keşke hiç farkına varmasaymıssın ozaman en iyisi bence.
    Never Back Down

Yorum

hoşgeldin...

Yorum

hoşbulduk arkadaşlar teşekkür ederim. Phonema dostum gerçekten bilseydim çok değer verdiğin birinin nicki oldugunu gerçekten almazdım. Kusurumu hoş gör.

evet benımde aklıma hiç gelmezdi ama yaşayınca anlıyor insan. Farkına varmasaydım belki daha güzel olucaktı ama vardım artık nasıl bir yol izleriz ona bakıcaz. Konuyu birazdan size anlatabildiğimce bir başlık altında sunacağım. Yardımlarınızı gerçekten bekliyorum arkadaşlar.
        Hayal ettiğin kadar yaşarsın.

Yorum

merhaba hoş geldin, sefalar getirdin..

Yorum

hoşgeldin çabuk anlat sabırsızlanıyorum söyle hemen derdin ne dostum

Yorum

hoşgeldin . . . ..

Yorum

hoş geldiniz
                bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

hoşgeldiniz ...
                  "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

İşleniyor...
                  X