Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba

Merhaba;

Siteye dün üye oldum... Psikolojik Danışmanım. Özel bir merkezde çalışıyorum. Çalıştığım merkez, bir hipnoz merkezi.

Bir yıl önce okuduğum bir kitap sayesinde Hipnoterapi ile hem muhtesem, diyebileceğim bir tanışma yaşadım... O anda, aradığımı buldum, işte bu benim hep yapmak istediğim şey, gibi bir sevinç yaşadım içimde... Daha sonra eğitimlerini alarak, kendimi bu alanda yetiştirmeye karar verdim ve bu süreç hala devam ediyor... Kendimi bu işi en iyi şekilde öğrenme ve uygulamaya adadım diyebilirim...

Çünkü, hipnoterapi ile çalışmak, keyifli, eğlenceli, özgür ve sürprizlerle dolu...

Özellikle bilinçaltı iyileşme teknikleri konusunda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla buradayım...

Herkese sevgiler...

merhabalar,

acaba neden herkes merhaba demekte bu kadar çekinik davranıyor? arkadaşımıza varsa bir sorunuz sorun. inandırıcı cevaplar bulacağınızdan eminim.

bu kadarda önyargılı davranmayın...

Yorum

hoşgeldiniz...işallah bizlerede bu konuda yardımcı olursunuz ....
      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafatoprak
        merhabalar,

acaba neden herkes merhaba demekte bu kadar çekinik davranıyor? arkadaşımıza varsa bir sorunuz sorun. inandırıcı cevaplar bulacağınızdan eminim.

bu kadarda önyargılı davranmayın...
        şu anda site çok sakin de ondan ...eminim arkadaşlar hoş geldin diyeceklerdir ...kimseninde önyargılı olacağını sanmıyorum...
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Aramıza hoş geldiniz
          Paylaşımlarınızdan yararlanacağımızı umuyorum
          Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
          Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

hoşgeldin hypnos
            bu da geçer....

Yorum

Hoş geldiniz... Sitede iyi paylaşımlar, iş hayatınızda da kolaylıklar diliyorum...
              Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır.(Mevlana)

Yorum

merhaba Hypnos hoşgeldin,keyifli ,faydalı paylaşımlar .
                bizlere katkın olacağı kanısındayım.
                Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

hoşgeldiniz sefalar getirdiniz, güzel yazılarınızı mesajlarınızı bekliyoruz..

Yorum

..hoşgeldiniz..
                    yarın çok geç olabilir...

Yorum

hoşgeldiniz...
                      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

İşleniyor...
                      X