Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Size ihtiyacım var Arkadaşlarrrrr

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Size ihtiyacım var Arkadaşlarrrrr

Uzun zamandır uykuya hasretim sabah 5 olmadan uyanıyorum. Gecenin karanlığında gökyüzünü seyredip gerekli gereksiz ağlıyorum.
    Ve farkettim ki sanki iki ayrı kişiymişim gibi kendimle konuşuyorum.Lütfen bana bir şey söyleyin deliriyormuyum ben....
    ŞÜPHE DEĞİL,KESİNLİKTİR İNSANI DELİ EDEN.

gozyasi kalbi arindirir.....kisinin kendsiyle konusmasi kisiligini gelistirmesidir

Yorum

ilginç...

kendinizle konusuyorsunuz yani öyle mi.?

uyku problemi normal karşılanabilir ama bu kendinle konusma işi baya tuhaf geldi bana,bence bir psikoloğa görünmelisiniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EYLÜL YAĞMURLARI View Post
        Uzun zamandır uykuya hasretim sabah 5 olmadan uyanıyorum. Gecenin karanlığında gökyüzünü seyredip gerekli gereksiz ağlıyorum.
        Ve farkettim ki sanki iki ayrı kişiymişim gibi kendimle konuşuyorum.Lütfen bana bir şey söyleyin deliriyormuyum ben....
        Evet. Yalnızlıktan kafayı sıyırmaya başlamışsın. Birde üstüne insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorsan yolun açık:112: olsun derim.

Yorum

Arkadaşlar hartemes gibi sürekli olumsuz yorumlar yapıp insanın moralini bozan bir üyeye prim vermeyen kendi kendine yazsın dursun.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

gecnin bir yarısı uyanmak , kendı kendıne konuşmak bu cok insanda rastlanan bir durumdu..
            insanın kafası mesgul olunca uyku ister istemez kaçar. ve yalnızlık insanı kendısıyle konuşdurar
            kendını caresiz hiss edıncede ağlar insan. bunu kendınıze dert etmeyın...
            korku korkulan şeyden daha çok zarar verır soylenelere göre...
            mümkunse uzmanla konuşun... kendınıze meşgulıyyet bulun.
            bende bunları yaşadım keçdi qısmende olsa
            sızde de keçer İnşAllah
            Vefa, vefa…Ey vefalıların en vefalısı!
            Vefayı veren Sen’sin.Vefalı da Sen…
            Ya bizde vefa…

Ne gelen vardı, ne giden. Rıhtımlar tenhaydı. Hiç mi kalmadık anlaşılamamanın yalnızlığında? Ah, sabırla bekleyebilseydik gönül! Her zaman hazır bulacaktık kıyıdaki yelkenliyi. Görememişsek körlüğümüzdendir...

Yorum

kafanıza bir şeyleri takıyorsanız, bu durum erken uyanmanıza veya uykusuzluk çekmenize sebep olabilir... biraz rahat olun.. her şeyi takmayın...
              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                Arkadaşlar hartemes gibi sürekli olumsuz yorumlar yapıp insanın moralini bozan bir üyeye prim vermeyen kendi kendine yazsın dursun.
                bi tek sen prim vermişsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
                  bi tek sen prim vermişsin
                  Belki de bir hayat kurtardım. : ) KOnuyu açan kişi benim yorumumu okuduğu zaman hıı hartemes ben böyle olumsuz düşünüyormuş diyecek ve onun yorumunı ciddiye almayacak. Ayrıca diğer arkadaşları da uyarıyım onlar da hartemesin yorumlarını dikkate almasınlar. Yani benimkisi değer vermekten ziyade kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez gibi birşey, tabiki kaz bana gelmiyor hartemesin yorumlarını ciddiye almayan bütün üyelere geliyor. :d
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

Biraz umursamaz olmanızın vakti gelmiş Hiçbir şeyiniz yok. Biraz derdiniz var hepsi bu. Rahatlayın. Hiçbir şey sizin döktüğünüz gözyaşları kadar değerli olamaz bunu unutmayın. Yağmurun yağdığı bir akşam yağmurun yağışını izleyin. O toprak kokusunu en derininize kadar çekin. Sarılın battaniyeye uzanın koltuğa elinize bir bardak kahve alıp bir film izleyin. Mutlu olun kısacası. Bunları tek başınıza yapın. Rahatlayacağınızı düşünüyorum...
                    Kendinizle konuşmanız da çok güzel

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Arkadaşım eğer ergenliğin bitmişse ne mutlu sana erken uyanıyorsun bunda bir sorun yok eğer daha ergen sen bunda sorun var doktora görün veya uykunu düzene koy.Sonra kendi kendine konuşmaya gelince normaldir mesela ben bir şeye çok takarsam sabah kalkar kendi kendime konuşurum

Yorum

Bir pazar sabahı istanbul yine yağmurlu yine uykusuz bir gece ... Teşekkür ederim hepinize, galiba haklısınız bir uzmandan yardım alsam iyi olacak.
                        Bu sabah ki kararım bu umarım yarın hala aynı kararda olurum.
                        ŞÜPHE DEĞİL,KESİNLİKTİR İNSANI DELİ EDEN.

Yorum

delirmiyosun bence hayatında yoluna koyamadığın yada hazmedemediğin işler olaylar kişiler var,onarı yoluna koyduğunda problemlerini çözdüğünde bence düzelirsin,önce kendi kafanda sonra icraatte problemlerin çözülmeye başladığında sende zamanla rahatlayacaksın bence (; kendini deli zannetme boşyere yoksa neler neler var biraz incele etrafını
                          "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pesimistik View Post
                            ilginç...

kendinizle konusuyorsunuz yani öyle mi.?

uyku problemi normal karşılanabilir ama bu kendinle konusma işi baya tuhaf geldi bana,bence bir psikoloğa görünmelisiniz...
                            He sen hiç kendinle konuşmuyorsun yani? İçinden olmuş ya da dışından. İnsan kendi ile de konuşamıcaksa nasıl olcak bu iş ya?

Yorum

Her insan kendiyle konuşur, ve hemen herinsan genellikle gece yarısı ağlar.çünkü gün yorgunluğunun tüm yükü ancak akşamları beliriyor.Gündüz tekrara başlar yüklenmeye akşam onları ağlayarak boşaltırsınız.yıldızları seyretmek kadar güzel bir şey olabilir mi? izliyebiliyor ve halen bir tat alıyorsanız ve içinizde üzüntüde yaşıyorsanız siz halen delirme mertebesine ulaşmamışsınız. Hayatta ne kadar mutlu ol, çabala neşeli ol takma desekte bir yerde insanın içinde bir sancı gibi oturan. ve insanı içten içe kemiren bir eksiklik yatıyor. önemli olan o içinizdeki hırçın çocukla başa çıkmak. ve çok daha az kendinizi üzmek.karışık oldu biraz ama anlamışsınızdır belkide...
                              "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                              X