Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba .sevgilimle ilgili takıntılarım var :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba .sevgilimle ilgili takıntılarım var :(

llütfen yardım edin.
    merhaba arkadaşlar.ben 20 yaşındayım.sözlüm olan sevgilimle ilgili takıntılarım var.bir kere aldatıldım yani uzun bir süreliğine benimlede çıkarken eski sevgilisiylede çıkıyormuş kız bizim bulunduğumuz ilden 23 saat uzakta biryerde kalıyordu.bunu öğrenmem yaklaşık 2 yılıma mal oldu.barışmak için her yolu denedi ve barıştık.ama artık kafama bunu takmıyorum.sorunum başka güvensizlikte değil.çünkü üzerinden ok uzun zaman geçti artık güveniyorum..herkesin dikkatini hemen çekecek kadar güzelim.sevgilimin etrafındaki kızlar beni rahatsız ediyor.güzel değiller yani beni rahatsız eden onların güzel veya çirkin oluşu değil.çok lakayitler yada ben çok ciddiyim.sevgilime bunu söylediğimde herkesin bana lakayit geldiğini söylüyor.ama bu doğru değil.çünkü benim çevremdeki tüm kızlarla gayet samimi bi şekilde arkadaşlık kurabiliyor ve rahatsız olmuyorum.ama benim çevremdekilerle değil başkalarıyla arkadaş olmak istiyormuş.zaten herkesle konuşabiliyor.kısıtladığım ttek şey mesajlaşması.arkadaşlıktan kastettiği şeyin ne olduğunu anlamıyorum.onu kıskanmıyorum ama niye böyle yaptığınıda anlamıyorum.sorunum ne sizce?
    Last edited by runner; 23-05-2012, 10:28 AM.

kimse cevap vermemiş noktalardan bi anlamda çıkaramadım.bu günde bana bir mesaj bile atmadığınıı söylediğimde bunalrı sorun etmemin saçma olduğunu söyledi.hergün arıyorum ben onu.evime geleciğini söylediği saatten iki saat sonra geldi bunu dediiğimdede istersem on saat sonra gelirim ama takma artık böyle şeyleri takma diye bana kızdı.içinden çıkamıyorum artık

Yorum

Fazla mı havalara soktun onu acaba?
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
        Fazla mı havalara soktun onu acaba?
        buda olabilir.geri dönüşü yokmu bunun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: runner View Post
          buda olabilir.geri dönüşü yokmu bunun
          Biraz kendini geri çekebilirsin...
          GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Biraz kendini geri çekebilirsin...
            sanırım ayrılıyoruz zaten.istediğim şeylerin ufak oludğunu anlatmaya çalıştım ama o bunlara tahammül edemiyormuş.ben hiçbişey demiyorum ama benden ayrılıyor.artık sanırım ayrılık tavsiyelerine ihtiyacım olacak...

Yorum

sanırım ayrılıyoruz zaten.istediğim şeylerin ufak oludğunu anlatmaya çalıştım ama o bunlara tahammül edemiyormuş.ben hiçbişey demiyorum ama benden ayrılıyor.artık sanırım ayrılık tavsiyelerine ihtiyacım olacak...
              Ayrılmak istiyorsa bırak gitsin hiç üzülme değmez...
              GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

bir erkek gözüyle bakınca olaya insanlar gerçekten sevdiği zaman aidiyet duygusu geliştirirler...sende bu var ama aşırıya kaçmıyorsun bunu kendinde belirtiyorsun ... aynı hassasiyeti karşı taraftan da bekliyorsun onun rahat oluşu senin takıntının sebebi ... ama ayrılmanız isabet olmuş empati kuramıyorsa bir taraf ileride zaten sıkıntı çekerdiniz... kızlarla rahat iletişim kurabilen bir insan güvenilmez bir insan olabilir bu muhtemel

KuzuZade
                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                  bir erkek gözüyle bakınca olaya insanlar gerçekten sevdiği zaman aidiyet duygusu geliştirirler...sende bu var ama aşırıya kaçmıyorsun bunu kendinde belirtiyorsun ... aynı hassasiyeti karşı taraftan da bekliyorsun onun rahat oluşu senin takıntının sebebi ... ama ayrılmanız isabet olmuş empati kuramıyorsa bir taraf ileride zaten sıkıntı çekerdiniz... kızlarla rahat iletişim kurabilen bir insan güvenilmez bir insan olabilir bu muhtemel
                  evet takıntılarımın hepsinin temelinde bu var.onun rahatlığı.benimde onun gibi boşvermiş olmamı istiyor yapmaya çalışıyorum ama her günün oturp ağlamakla geçiyor böyle oluncada.sürekli benim onu anlammı istiyor.ayrılmak istemiyorum ama böyle bi hayatımda olsun istemiyorum

Yorum

Ayrılmak istiyorsa bırak gitsin hiç üzülme değmez...
                    işte üzülüyor insan ister istemez :8

Yorum

işte üzülüyor insan ister istemez :8
                      uzun sürmez sen önceliklerini değiştir onu arka sıralara at daha önemli işlerin vardır umarım onlara yönel bak nasıl unutulur biraz zor olsada tabiki ama ayrılık sebebi bu kadar basit olmamalı bence, kendisi de vazgeçebilirdi o davranışlarından yada oturup bunun çözümünü arayabilirdiniz ilaç tedavisi var onu uygulayabilirdiniz böyle kestirip atması normal değil ...

KuzuZade
                      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Beyzade cok haklı böyle ayrılması , böyle kestirip atması hiç normal değil , sakın üzülme runner hele bir erkek için üzülmeye hiç değmez canım..
                        GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

genelleme yapmasak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Paradise01 View Post
                            genelleme yapmasak
                            Bu benim fikrim paradise ..
                            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

ilaç tedavisini şimdi düşündüm.ama yine kendim için.takıntılarımdan kurtarır belki dye.atarax alıcam.reçetesiz satılıyormuş.aldatma meselesini öğrendiğimdede citoles içiyordum bir iki ay kullanmıştım.öyle atlatmıştım o dönemi.bu dönemde inşallah bi şekilde geçer

Yorum

İşleniyor...
                              X