Duyuru

Collapse
No announcement yet.

selamün aleyküm

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• selamün aleyküm

forumu daha öncede takip ediyordum ama üye değildim olmaya üşeniyordum.:bored: 2 saat üye olmaya ama ne hassa oldum. mersin tarsustanım ismim timur yaş 18 herkese meraba hastalıgı olanlar; geçmiş olsun...

hele hoşgeldin yarısmacı arkadaslara basarılar dilerim

Yorum

sanada merhaba hosgeldın foruma senınde hastalıgın varsa ıyıleşmenı dılerım
      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ArZeLL View Post
        hele hoşgeldin yarısmacı arkadaslara basarılar dilerim
        iyi olan kazansın diyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
          sanada merhaba hosgeldın foruma senınde hastalıgın varsa ıyıleşmenı dılerım
          eyw serena.. bende suan bi kesin tanı yok daha doktora gitmedim ama psikolojimin gerçekten bozuk oldugunu düşünüyorum şizoyum heralde büyük ihtimal

Yorum

a.s. hoşgeldin
            ...............

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
              eyw serena.. bende suan bi kesin tanı yok daha doktora gitmedim ama psikolojimin gerçekten bozuk oldugunu düşünüyorum şizoyum heralde büyük ihtimal
              kendıne bır tanı koyma emınım net aldıgın bılgılerle bunu düşünmüşsündür sana önerım doktora gıt şunuda söylıyım ınsan doktora gıttgınde kendını tam ıfade edemıyo gıdıcegın zman kendınde gördugun rahatsızlıkları bır yere yaz daha ıyı olur
              Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
              sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

ve aleyküsselam..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
                  kendıne bır tanı koyma emınım net aldıgın bılgılerle bunu düşünmüşsündür sana önerım doktora gıt şunuda söylıyım ınsan doktora gıttgınde kendını tam ıfade edemıyo gıdıcegın zman kendınde gördugun rahatsızlıkları bır yere yaz daha ıyı olur
                  teşekkür ederim önerin için. deniyecm :36:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
                    forumu daha öncede takip ediyordum ama üye değildim olmaya üşeniyordum.:bored: 2 saat üye olmaya ama ne hassa oldum. mersin tarsustanım ismim timur yaş 18 herkese meraba hastalıgı olanlar; geçmiş olsun...
                    Hoşgeldin timur , sana da geçmşi olsun.

Yorum

a.selam şizofren değilsindir ona gelene kadar daha çok rahatsızlık var tabi aile geçmişinde şizofren yoksa...

KuzuZade
                      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
                      X