Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Geniş Bir Soru ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeni Geniş Bir Soru ?

Öncelikle Konuda T.C Yasalarına Veya İnsani Haklara Aykırı Hiçbir Cümle Kullanılmadı.
    Üyelerin Yazdıkları Yorumlar Üyeleri İlgilendirir. Konuyla Bağdaştırıp Konuyu Bağlamaz.

Asıl Kural : Silinen Her Konu Yeni Üyelikle Geri Açılabilir. Mecburi Kalacak Bu Konu Burada Yani.

Burada Her Konunun Umut İçermesi İnsanların Yararınadır. Umutsuzluk İnsan Yararına İse Buda İnsanların Yararınadır.

(sizin üstlerinize göre )forumdaki her üyenin Ortak Noktası :

Geçici : Korkuyla Başlayan Duygusal Bozukluk
    Kalıcı : Korkuyla Başlayan Sistemsel Düzene Dayalı Süreli Devam Eden Duygusal Bozukluk

Çözüm : Amaca Dayalı (Aslı Küçük) / Uzmana Göre Ömürlük / Bitmek Bilmeyecek PARA Karşılığı İLAÇ Tedavisi.

Sponsor Çözüm : Google Kutucuğuna Yazılması Gereken "İlaç Şirketleri Hastalıklar İcat Ediyor". %7

İnsani Açıklama Ve Son Cümle : İnsan Aykırıdır. Yaşarken Biraz Daha Aykırıdır. Toplayalım İnsanları Basitliklerini Kullanalım Reklam Alalım Doktorları İlaç Firmalarını Kullanalım En Önemlisi Kendinden Birhaber insanlara "Sen Şöylesin" Diyelim İnandıramasakta Şüphelendirelim ve Bu Şüpheyi PARA ile Biz Giderelim. Oyun Oynayalım Kazanalım İnsanların Yaşayacağı Hayatları Çalıp Biz Yaşayalım. Olur Yaşayalım Yaşayalımda ;

Hesaplamadınız Son Diye Adlandırılan Kuralı. Hani Ölümden Kaçan Tek Kişi Gördüyseniz O Ayrı

Hadi Sizinle İddialaşalım Çıksın Topladığınız Bu İnsanlar Birbirine Karıştıralım Yaşayamazmı Bu İnsanlar Birbirleri İçinde. Tamam Korkalım Havuzun İçinde / Dışında O Güzel Beklerken Çalalım .

Ben Bu Saatte Sizin Çaldıklarınızdan Biraz Çalıp Geri İade Ediyorum.

Yeni Deste Açıyorum : Birkaç Kişi Yarın Çıkıp (Karşı Cinsine / Ailesine / Toplumuna Karışacak)
    Hepinizide Bekliyorum

ne diyon la gece gece
    forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Him ilginç bir bakiş açisi.

Yorum

ben uykusuzluktan mı bir şey anlamadım yani?
        forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post
          inan benimde kapasitem yetmedi. ya tamamen amaçsızca bişey yada çok akıllıca
          Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

yarın yine okıycam

Yorum

Valla trigonometri gibi bi konu bi şey anlamadım
              ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post
                Orjinal yazı sahibi: lacrymosa View Post
                Valla trigonometri gibi bi konu bi şey anlamadım

aynen bende bişey anlamadım

Yorum

yalnız arkadaşlar farkındamıyız konu şizofreni bozukluk kısmında açılmış.. ilginç.
                  Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

yani bilim otoritelerinin koyduğu psikolojik hastalıkları reddediyosun?
                    bu ohm kanununu newton kanununu reddetmek gibi birşey.
                    bu hastalıklar ve tedavileri binlerce olasılıklardan oluşturulup sınıflandırılıp,yalnzca insan ve hayvan üzerinde denemeyle onaylanan ilaçlar piyasaya sürülüyor haberin var değil mi?
                    farzedelim ismini verdiğin hastalık yok ve bu insanlar ilaçları boşuna kullandı diyelim.
                    ozamn da şu yararı var plasebo ilaç gibi insanlar aslnda gereksz haplarla iyileştiğini sanıyorlar.
                    bunun hiçbirzararı yoktr ve hatta plasebo ilaçlarla tedavi edilen birçok insan vardır.
                    insanlara işe yaramaz plasebo ilaçları vermek bile kişiyi iyi edebiliyorsa ilacın satılması yeterlidir.
                    amaç psikolojiyi düzeltmekse bu etkiyi sadece ticari amaçlı satılan ilaçlar da karşılar.

sonuç :TEZİN ÇÜRÜTÜLDÜ
                    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
                    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

hayır soru da yok ortada

Yorum

YAZİLİM FIRMALARİNİN GENELDE YAPTİĞİ ŞEY ŞU. ILK BAŞTA VIRÜS DENILEN PROGRAMCİLARİ YAZ NETTE YAY DAHA SONRA ANTI VIRÜSÜNÜ ÇİKAR SAT TOPLUMDAKI SORUNLARİN YARATİLMASİ BANA GÖRE SISTEMATIK. ESKIDEN EKMEĞI OLAN ŞÜKREDERDI ŞIMDI EVI ARABASİ YOKSA ISYAN eDER duruma gelmiş.

Yorum

valla şu an yine okudum ve hala bir şey ifade etmiyor. saçmalazingo olmuş yazı

Yorum

Gerçekten okudunuz mu yoksa dur konuyu tekrar gündeme getireyim diye sirf atilan bir mesaj mi

Yorum

yok okudum valla dün söz verdim sonuçta. niye ki

Yorum

İşleniyor...
                              X