Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Forum Üyeleri:)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba Forum Üyeleri:)

Aranıza yeni katıldım.4 yıldır belirli aralıklarla anksiyete,depresyon ve obsesyon tedavisi görmekteyim.Ankara'dayım.Son tedavi dönemim,4 ay önce başladı.Tedavime özel bir psikiyatri kliniğinde başladık bu sefer.Önce citoles ile başlandı tedavime 20 mg a kadar çıkıldı ama bu beni besbeter yerlerde süründürünce;bir yandan citoles azaltılırken diğer yandan lustrala başladık.Şimdi 1 ay oldu ,75mg a çıktık 100le devam edilecek ama ağız kuruluğu ve çarpıntıdan başka getirisi yok.İşte böyle,bir yandan da psikoterapi görüyorum.Gelgelelim,firmanın ticari yaklaşımı,ilgisizliği,sorulara hele de eşimin sorularına yeterli cvp vermeyerek baştan savmaları,benden çok eşimi çileden çıkardı ve ben şimdi boşlukta kalakaldım.Forumunuzu yazdıklarınızı halen inceliyorum.Oldukça faydalı,hem bilimsel hem de rehberlik bakımından oldukça doyurucu.Benim durumum da kısaca böyle arkadaşlar.Herkese acil şifalar diliyorum.

Hoşgeldin , iyi paylaşımlar diliyorum ....
    GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Teşekkür ederim.

Yorum

Ben de farkındayım ama işte o 4-5 yıldır nüksedip duran rahatsızlığımdan dolayı yıldı sanırım.Neden tedaviye cvp vermiyorum,neden sürekli ilaç değiştiriyorlar,neden,neden,neden.Anlatıyorum ama o acil çözüm istiyor.Beni de geriyor tabi.Neyse biraz daha yazılanları okuyayım,başa çıkamadığım yerlerde yardımlarınıza ihtiyacım olacak.Çok teşekkür ederim ilginize.

Yorum

hoşgeldin dostum

Yorum

İşleniyor...
          X