Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar. :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhabalar. :)

Merhaba arkadaşlar. Adım Yılmaz, 15 yaşındayım. Forumu uzun süredir takip ediyordum, üye olmamın sebebi, kendi dertlerimi sizinle paylaşıp sizden tavsiye ve yardım almak, ve elimden geldiğince forumdaki arkadaşlarımızın dertlerine ortak olup, onları çözmek...

Herkese iyi günler dilerim...
    "Ok ancak geri çekerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyorsa, seni daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir."

Yılmaz aramıza hoşgeldin

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Hoşgeldin dostum ama buraya gelmen pek hayra alamet değil.Mutlu insanlar gelmiyor buraya.

Yorum

Teşekkürler BeyZade, hoşbulduk.

dreamer8, güler yüzlü olmam, mutlu olduğum anlamına gelmez ki. Sadece nazik ve kibar olmaya çalışıyorum. Yine de, teşekkür ederim, hoşbulduk.
        "Ok ancak geri çekerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyorsa, seni daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir."

Yorum

Hoşgeldin yılmaz ...
          GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Hoş geldin Yılmaz.İyi forumlar.

Yorum

hoşgeldin evlat..

Yorum

Hoşbulduk, teşekkürler herkese.

Yorum

Hoşgeldin Yılmaz, iyi forumlar.

Yorum

Hoşgeldin Yılmaz kardeş

Yorum

Hosgeldin yılmaz nedir sıkıntın ?
                      ALL COPS ARE BASTARDS !

Yorum

Tamam ben de snaa mutlusun demedim dostum, mutsuzsun ki geldin dedim.Aynı şeyi söylüyoruz aslında.Hoşgeldin.
                        Orjinal yazı sahibi: StatikElektrik View Post
                        Teşekkürler BeyZade, hoşbulduk.

dreamer8, güler yüzlü olmam, mutlu olduğum anlamına gelmez ki. Sadece nazik ve kibar olmaya çalışıyorum. Yine de, teşekkür ederim, hoşbulduk.

Yorum

2 yıl olmuş bu konuyu açalı, zaman geçiyor cidden. Geçen zamanda değişmeyen tek şey yaşadığım sıkıntılar, umarım yetişkinliğe adımımı attığım zaman bazı şeyleri yoluna koymayı başarabilirim... Ayrıca geç olmasına rağmen hoş geldin diyen arkadaşlara teşekürler, hoş bulduk demek istiyorum. Unutkanlıkta yaşadığım sıkıntılar arasında maalesef. Kusura bakmayınız...

Yorum

Tekrardan merhaba herkese. Tekrardan diyorum çünkü eski bir üyeyim 4 yıl önce burada epey zaman geçiriyordum sonra iş güç hayat savaşı giremez olmuştum. Bugün tekrar aklıma geldi ve aranızdayım. Umarım eski üyelerden de burada olan vardır.
                            <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

İşleniyor...
                            X