Duyuru

Collapse
No announcement yet.

selam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• selam

ben de psikolojiyle ilgileniyorum bir süredir.
    Bir sorunum olduğunu düşünüyorum ama maddi durumdan dolayı doktora gidemedim. Zaten sağlık sigortam da yok. Kendi başıma çaresine bakmaya mecburum. Tıpkı yaşamaya mecbur olduğumuz gibi...

Birde son zamanlarda kendimi insanlara iyice kapadım. Paylaşım da bulunmaktan kaçınıyorum. İnsanlar çok değişken. beni şaşırtıyorlar. Bir öyle bir böyle insanlarla karşılaşıyorum. Herkes mi manik depresif anlamadım :roll:
    neyse. herkesin sorunları var biliyorum.

Hoşgeldiniz...

Bu forumda size yardımcı olacak arkadaşlar ve uzmanlar bulabilirsiniz. Kendinize iyi bakın olur mu :?:
    Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Yorum

hoşgeldiniz...
      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Hoş geldiniz..İyi forumlar..

Yorum

hoş geldin keyifli paylaşımlar

Yorum

Aramıza hoşgeldin
            Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
            Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Re: selam

Orjinal yazı sahibi: black_lake
              ben de psikolojiyle ilgileniyorum bir süredir.
              Bir sorunum olduğunu düşünüyorum ama maddi durumdan dolayı doktora gidemedim. Zaten sağlık sigortam da yok. Kendi başıma çaresine bakmaya mecburum. Tıpkı yaşamaya mecbur olduğumuz gibi...

Birde son zamanlarda kendimi insanlara iyice kapadım. Paylaşım da bulunmaktan kaçınıyorum. İnsanlar çok değişken. beni şaşırtıyorlar. Bir öyle bir böyle insanlarla karşılaşıyorum. Herkes mi manik depresif anlamadım :roll:
              neyse. herkesin sorunları var biliyorum.
              Hoş geldin..

Sıkıntılarını bizimle paylaşabilirsin..eminim sana çok iyi gelecektir..

Yorum

İşleniyor...
              X