Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendimi arıyorum da ilgililerin dikkatine herkese merhaba :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendimi arıyorum da ilgililerin dikkatine herkese merhaba :)

yeni üye oldum psikoloji konusu hep ilgimi cekti her zamankinden farklı davranıp canımı sıkan bi olay üzerine ağlamadim ve bu siteye ulaştm bi şekilde umarım kendime bazı cevaplar bulabilirim

Orjinal yazı sahibi: one more View Post
    yeni üye oldum psikoloji konusu hep ilgimi cekti her zamankinden farklı davranıp canımı sıkan bi olay üzerine ağlamadim ve bu siteye ulaştm bi şekilde umarım kendime bazı cevaplar bulabilirim
    hosgeldiniz, arayan bulur da buldugundan memnun olur mu, yada gercekler onu mutlu eder mi, orasi muamma.
    so you're saying there's a chance ?

Yorum

ben de kayıbım bi süredir.. henüz bulamadım kendimi.. umarım sen bulursun arkadaş..
      "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
      Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

Teşekkür ederim bakalım ne kadar memnun kalacam

Yorum

kendinden uzak nefes almak sadece nefes almak düşünsene.. Çok zorlaniyorum

Yorum

kendini bulmaya ne kadar hazırsın. belkide kaybolmak zeminsiz olmak çok daha güzel. hani amaca hedefe ulaşınca o istek amaç biter ya. yol gitmek güzeldir. yolun sonu ölümdür durgunluktur bence yola devam kendinizi bulmayın.
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

kısım kısım keşif yapmak belki de benimkisi.. Korkuyorum karanlığa yürümekten hiçbise bilmeden olmuyorda puzzlen parçalarından bir kaçina ihtiyacım var gibi

Yorum

kendini kaybetmek bazen iyidir.. ama kendine ihtiyaç duyduğunda kişi, kendini yanında bulamıyorsa zor oluyor.. Kendini tamamıyla bulmuş, bilmiş bir kişi de yok denecek kadar azdır zaten ya da hiç yoktur.. O yüzden bu arayış ister istemez ölümden de öteye varır belki de..
                "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
                Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

İşleniyor...
                X