Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhabalar :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhabalar :)

herkese merhaba
    sosyal fobisi olan biriymişim gibi hissediyorum zira bu mesajı yazarken gerildim

hoşgeldin tam yerindesin o zaman

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

sonradan olunur mu sosyal fobili eskiden böyle değildim burada faydalı bilgiler bulabileceğimi düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fuliA View Post
        sonradan olunur mu sosyal fobili eskiden böyle değildim burada faydalı bilgiler bulabileceğimi düşünüyorum
        sosyal fobi diğer kafa sorunları gibi biriken sorunların ve yaşanmışlıkların yaşanılanların tezahürü olarak ortaya çıkar genelde .

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
          hoş geldin .
          hoş buldum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
            sosyal fobi diğer kafa sorunları gibi biriken sorunların ve yaşanmışlıkların yaşanılanların tezahürü olarak ortaya çıkar genelde .
            çözümü vardır muhakkak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERTMERT
              hoşgeldiniz. sosyal fobili biri olarak şunu söyleyebilirim genellikle aile tarafından eleştirilmekten ortaya çıkan bir sorundur. ve eleştirilerin dozu arttıkça sf de artar. sonradan oluşması bunla baglantılıdır.
              hoşbuldum
              evet doğru kelime bu işte eleştirilme korkusu :S

Yorum

bu korku yeni dogan bir bebekte asla yoktur ...bunu yaratan etkenler cevredir yani aile ,arkadaşlar,ögretmenler...ama çözümü var üzülmeyin. yavaş yavaş korkunla yüzleşmek! ve onu yenmek.
                çok teşekür ederim yüreklendirdiniz beni. yenmeyi istemek işin en önemli kısmı olsa gerek

Yorum

Hoşgeldin
                  ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fuliA View Post
                    herkese merhaba
                    sosyal fobisi olan biriymişim gibi hissediyorum zira bu mesajı yazarken gerildim
                    Hoş geldin keyifli forumlar
                    ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                      Hoşgeldin
                      hoşbuldumm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serhat_ View Post
                        Hoş geldin keyifli forumlar
                        teşekkürler ) hoş buldumm

Yorum

kesinlikle haklısınız . gerçekten yürekten istemek ve ardına bakmadan ilerlemek ilerlemek ...hergün bir önceki günden daha fazla çaba göstermek ... sadece ilaçlarla inanın hicbirsey olmuyor.sadece ilaclar rahatlama saglıyor. bende en azından öyle yaptı.
                          ilaç kullanmak istemiyorum zaten o derecede bir sorunum yok gibi. çaba göstermek ve kendi içine hapsolmadan iletişim kurabilmek iyi gelir diye düşünüyorum şu anda...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
                            sLM hosgeldin..
                            hoşbuldumm

Yorum

bencede ilaç kullanacak kadar kötü degilseniz kullanmayın. yan etkileri var sonucta ilaç...Bende son ana kadar kullanmadım ama okulla ilgili bir sıkıntımdan dolayı malesef dr önerisiyle başladım . inanmak gercekten cok önemli. ben rezil olacam diye herzaman korktum ...ama bir kez rezil olsam ne olacak sanki dedim ve ilk gecen hafta insanlarla iletişim kurmak icin bazı alıştırmalara başladım. inanın bana korkulacak birsey yok kimse takmıyor bile rezil olmak gibi bir durum olmuyor.
                              umarım sizin için faydası oluyordur ki çaba göstermeniz de bunu destekliyor gibi görünüyor.ben daha ziyade ilk adımı atmaktan çekiniyorum o ilk cümle vardır ya hani onu söyleyip de sinyali alınca sorun flan kalmıyor gibi. kendi kendime kuruntu yapıyorum bazen insanların beni sevmediğini flan düşünüyorum öyle olmadığını bildiğim halde. biraz kafam akrışık gibi

Yorum

İşleniyor...
                              X