Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dissosiyasyon'lu hatun herkese merhaba der :D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dissosiyasyon'lu hatun herkese merhaba der :D

Merhabalar herkeseee, bugün son çare yeni bir uzmana gittim ve dissosiyasyon teşhisi koydu. Bu durumu 11 yaşından beri yaşıyoru ve arka arkaya travmalar geçirdim, bunların etkisi ile durum derinleşti. Neyse, hastaneden eve gelince ilaçlarıma bakarken bu siteyi buldum ve hemen üye oldum, bu durumu yaşayan, tedavi gören, düzelen düzelemeyen kişilerle konuşmak istiyorum.

:9:

Merhabalar. Geçmiş olsun öncelikle. Dissosiyasyonu internetten araştırdığımda beş farklı türü olan yabancılaşma, ayrılma, kopma, gerçekdışılık algısı gibi oldukça geniş bir açıdan bakılmış tanımlamalarla karşılaştım. Yani bunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım. Bir iki somut örnek verirsen daha iyi olur. Mesela ne yaşıyorsun. Hayatını en çok aksatan yönü ne bu rahatsızlığın?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Morcivertsapkali View Post
      Merhabalar herkeseee, bugün son çare yeni bir uzmana gittim ve dissosiyasyon teşhisi koydu. Bu durumu 11 yaşından beri yaşıyoru ve arka arkaya travmalar geçirdim, bunların etkisi ile durum derinleşti. Neyse, hastaneden eve gelince ilaçlarıma bakarken bu siteyi buldum ve hemen üye oldum, bu durumu yaşayan, tedavi gören, düzelen düzelemeyen kişilerle konuşmak istiyorum.

:9:
      selamlar bende 11 yaşlarımdan beri yabancılaşma yaşıyorum yaşım şuan 19 ve paxera kullanıyorum, travma geçirdim mi bilmiyorum.Sen hatırlıyomusun travmalarını

Yorum

İşleniyor...
      X