Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar baylar bayanlar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhabalar baylar bayanlar...

Yasim 23.Erkegim.Universite ogrencisiyim.
    Major depresyon hastasiyim 5 yillik.Yanina okb,anksitiye,mukemmelliyetcilik,sosyal fobi,takinti vb.seyler de eslik ediyor yer yer.

Var mi benden daha krali?Varsa ciksin.
    Neyse... Kutahya'da ikamet ediyorum.Varsa benle yuz yuze dertlesmek vb.isteyen burdan yazabilir.

Su an ilac tedavisi goruyorum.Eskisine oranla daha iyiyim.

(Forum DH takilirim ara sira)
    Last edited by majorun dibiyim; 18-04-2014, 09:27 PM.

Hoş geldin.
    Hangi konularda mükemmeliyetçilik yaşıyorsun?
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

şuan birileriyle dertleşmek istediğine göre moralin iyidir ben kötü oldugum zaman üst üste sigara eşliğinde volta atıyorum evde

Yorum

Eğer bu saydığın sorunlar sende varsa, belli ki zeki birisindir.
        Orjinal yazı sahibi: majorun dibiyim View Post
        Yasim 23.Erkegim.Universite ogrencisiyim.
        Major depresyon hastasiyim 5 yillik.Yanina okb,anksitiye,mukemmelliyetcilik,sosyal fobi,takinti vb.seyler de eslik ediyor yer yer.

Var mi benden daha krali?Varsa ciksin.
        Neyse... Kutahya'da ikamet ediyorum.Varsa benle yuz yuze dertlesmek vb.isteyen burdan yazabilir.

Su an ilac tedavisi goruyorum.Eskisine oranla daha iyiyim.

(Forum DH takilirim ara sira)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
          Hoş geldin.
          Hangi konularda mükemmeliyetçilik yaşıyorsun?
          Her konuda...Su an pek umursamiyorum ama.

Yorum

Arkadaslar merhaba. 9 yil icinde 5 kez depresyon gecirdim. Suan 1 aydir 5.sini yasiyorum. Depresyon konusunda yeni bir konu actim. Hic bir arkadasim cevap vermedi
            ALLAH yardimcimiz olsun. Ilaclar en yakin zamanda etkisini gosterir insallah.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nezaman duzelecek View Post
              Arkadaslar merhaba. 9 yil icinde 5 kez depresyon gecirdim. Suan 1 aydir 5.sini yasiyorum. Depresyon konusunda yeni bir konu actim. Hic bir arkadasim cevap vermedi
              ALLAH yardimcimiz olsun. Ilaclar en yakin zamanda etkisini gosterir insallah.
              Hoşgeldin dostum,sorununu okuyacağım.Herkes rahatlar inşallah.
              Konuyu açan arkadaşa da merhaba.Bu arada "var mı benden daha kralı" derken psikolojik sorunların adına dedin,öyle değil mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
                Hoşgeldin dostum,sorununu okuyacağım.Herkes rahatlar inşallah.
                Konuyu açan arkadaşa da merhaba.Bu arada "var mı benden daha kralı" derken psikolojik sorunların adına dedin,öyle değil mi?
                Evet onlarin adina

Yorum

Belki vardır,çıkar belki Herkesin yaşadığı kendine zor,haliyle psikolojik sorunlar kolay çözülecek türden değil.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                    Eğer bu saydığın sorunlar sende varsa, belli ki zeki birisindir.
                    Belli ki sen de zeki birisin.

Yorum

Abi Kütahya dedin ya senden zoru yok Peder dolayısıyla yaşamışlığım var zamanında orda...hiç sevmem.!!! Hastalıklarını atlatırsın umarım geçmiş olsun kardeşim
                      ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                        Abi Kütahya dedin ya senden zoru yok Peder dolayısıyla yaşamışlığım var zamanında orda...hiç sevmem.!!! Hastalıklarını atlatırsın umarım geçmiş olsun kardeşim
                        Ben de hic sevmiyorum da mecbur burdayiz artik.

Yorum

İşleniyor...
                        X