Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkese Selamlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Herkese Selamlar

Eskiden bildigim güzel bir forum ,Adım burak yeni başlangıçlar için herkese tekrar merhabalar. Ağır bir depresyon sürecini atlatmama yardım etmişti bu forum hatırlıyorumda şimdi çok güzel şeylerde yaşadım çok kötülerinide ama umrumda değiller umusuzluktan nefret ederim çünkü hep bir umudum olmuştur. Aşırı hayalperst' im ama hayallerimin %99' na sahip olmayıda başardım.

Herkese teşekkürler...
    Saygılar...

Selam adaş hoşgeldin
    ........

Yorum

Evet doğru düşünüyorsun.En kötüsüde olsa imkansızı düşünmeyecen.Hoşgeldin Burak dostum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
        Selam adaş hoşgeldin
        hoş bulduk adaş sen hala burdamısın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
          Evet doğru düşünüyorsun.En kötüsüde olsa imkansızı düşünmeyecen.Hoşgeldin Burak dostum
          h.b gardaş...

Yorum

[QUOTE=farklıolanlar;517308]hoş bulduk adaş sen hala burdamısın [/

Eskidik artık demi Eskilerden fazla kimse kalmadı bir Hale bir de ben Hale de evlenince girmez, bana da forumdan kız bakıyoruz işte, bulduğum an söz kesip başı bağlayacağız. O zaman ben de girmem
            ........

Yorum

[QUOTE=MoRbİd;517373]
              Orjinal yazı sahibi: farklıolanlar View Post
              hoş bulduk adaş sen hala burdamısın [/

Eskidik artık demi Eskilerden fazla kimse kalmadı bir Hale bir de ben Hale de evlenince girmez, bana da forumdan kız bakıyoruz işte, bulduğum an söz kesip başı bağlayacağız. O zaman ben de girmem
              ya hiç sorma kimse yok bi ara fena düzenlemeler getirildi millet kaçtı heralde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri

miş'li mış'lı diyorsun da üyelik tarihi nisan 2014 gösteriyor eski üyelerden misin merak ettim hoşgeldin
                h.b evet ben eskilerdenim bu yeni hesap sadece

Yorum

İşleniyor...
                X