Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonunda burdayım.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sonunda burdayım.

-----------------
    Last edited by thepretender; 12-05-2014, 06:00 PM.

Geçmiş olsun dostum. İyi para harcamışsındır psikiyatristlere. Bir gün harcadığı paranın boşa gittiğini anlıyor ve kendi ayakları üzerinde durmayı öğreniyor insan yediği kazıklardan sonra. Biraz daha vaktin var.

Yorum

---------------------
      Last edited by thepretender; 12-05-2014, 06:00 PM.

Yorum

Merhaba thepretender.Geçmiş olsun.İlaç tedavisi önemli bunu söylemek isterim.Zaten bayılmalarını öneleyebilmişsin tedaviyi başlatarak ki bu çok önemli bir sonuç.Sakın vazgeçme doğru ilaç herkes için farklı olabildiğinden sana yan etkisi az olup da faydası max olacak olanı bulmak zaman alabilir.Doktoruna güvenmiyorsan arayışa geç ama sonunda birine inanıp tedavinin sonuçlarını görmek için zamana ihtiyacın var.Ayrıca senin rahatsızlıklarına Bilişsel ve Davranışsal terapi yöntemleri ile de çare bulunabiliyor bazen bu terapilerin yanısıra ilaç da alman gerekebilir.Senin için önemli bir sınava girecek olman bu rahatsızlıklarının daha da tetiklenmesine neden olmuştur.Sıkıntılı bir dönem.Lütfen moralini yüksek tutmaya çalış bahsettiğim BDT yi de bir araştır istersen.Ama birilerinden yardım almadan olmaz en azından bu kritik sınav süreci içinde.Hiçbirşey senin sağlığından önemli değil,bunu unutma )

Yorum

bu arada creative777 "İyi Hissetmek Kitabı Hakkında" isimli bir konu açmış ; sana sözettiğim Bilişsel ve Davranışçı Terapi yöntemlerine ilişkin bir kitap bunu okuyarak kendi kendine de terapi yapabiliyorsun ; creative777 çok olumlu bahsediyor istersen bu konuya bir gözatıver..

Yorum

--------------------
            Last edited by thepretender; 12-05-2014, 06:01 PM.

Yorum

lütfen doktorunla ve ailenle işbirliği yap,güzel haberlerini buradan bekliyorum

Yorum

O kitabı okuyan yok mu

Yorum

İşleniyor...
                X