Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba:)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba:)

Herkese merhaba.. Felsefe bölümünden psikoloji bölümüne geçiş olur mu derken bu siteyi buldum, bayağı yardımcı oldu.
    Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum, psikoloji okumak ileride psikolog olmayı hayal ettiğim zaman dünya duruyor sanki
    Burada da aynı düşüncelere sahip insanlarla bunları konuşmak harika olur diyerek üye oldum.

Hoş geldin Esra..
    ........

Yorum

hoşgeldin ....
      ego sum qui sum ...

Yorum

Hoşgeldin arkadaş.

Yorum

hiç zannetmiyorum ama umarım psikologh olunca da bu heyecenın aynı şekilde devam eder )))
          Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

sürekli konusup teori üretip insanları etkilemekten sıkıldıgım için aynı amaç için toplanan kalabalıkların içine girmedim ben psikolog

Yorum

Aramiza hosgeldin esra bende ileride psikolog olmak istiyorum insaAllah hedefimize ulasiriz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri

psikolog olunca beni tedavi etmeyi dene. hakkımda tez yazabilirsin. hoşgeldin.
                Bu yazdığınız benim açımdan hediye gibi. Psikolog olunca birçok insana ulaşırsam, onlara faydam dokunursa ne mutlu bana. Tesekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                  Hoş geldin Esra..
                  Tesekkürler, burada olmak güzel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: valar.morghulis View Post
                    hoşgeldin ....
                    Tesekkürler,merhaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Keep Your Distance View Post
                      Hoşgeldin arkadaş.
                      Tesekkür ederim,merhaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
                        hiç zannetmiyorum ama umarım psikologh olunca da bu heyecenın aynı şekilde devam eder )))
                        İnsallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
                          sürekli konusup teori üretip insanları etkilemekten sıkıldıgım için aynı amaç için toplanan kalabalıkların içine girmedim ben psikolog
                          Bana çok keyifli geliyor,ayrıca konuşmayı da öyle çok severim ki. Susturabilene aşk olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bir umut View Post
                            Aramiza hosgeldin esra bende ileride psikolog olmak istiyorum insaAllah hedefimize ulasiriz.
                            Merhaba, çok teşekkür ederim Harika, peşini bırakmayalım hayallerimizin

Yorum

Psikolog bir bayan için iyi bir meslek eyvallah ama kusura bakmazsan ben psikologluk ünvanını gereksiz ve işe yaramaz buluyorum. Psikiyatristlere saygım sonsuz, hizmetlerini takdir ederim ama psikologları inanılmaz gereksiz buluyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Yorum

İşleniyor...
                              X