Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizce

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sizce

Arkadaslar sizce bir insan surekli sen beni aldatiyorsun yada aldatirsin diye papagan gibi tekrar eder . Bu kadar baskidan sonra karsi taraf ne yapmali .
    Last edited by çaresiz1981; 18-07-2014, 09:23 PM. Reason: çok karışık bir anlatim

Bu nasıl bir anlatım tarzı ya. O ona yavşadı, bu buna yavşadı. Ne kokuşmuş bir tatil, ne kokuşmuş bir hayat yaşıyorsunuz. Sonu aldatma olur elbet, balık baştan kokmuş.

Yorum

sana katılıyorum dreamer kardeş..
      üzerine ilave koymak isterdim ama...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
        Bu nasıl bir anlatım tarzı ya. O ona yavşadı, bu buna yavşadı. Ne kokuşmuş bir tatil, ne kokuşmuş bir hayat yaşıyorsunuz. Sonu aldatma olur elbet, balık baştan kokmuş.
        Öyle bir anlatım tarzı varki kusura bakmasın arkadaş anlaşılmıyor sorun.Kafanın karışık olduğu anlatımdan belli.Kendinide "mal" tabiriyle gösterme,hayatını baştan düzenlemen lazım.Allah yardımcın olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post

aynen bencede kim kiminle yatağa girdi belli değil ....

Yorum

valla ben de bir şey anlamadım. tekrar tekrar okuyup çözmem gerekiyor!

Yorum

Arkadaşlar haklisiniz kafam o kadar karisik ki anlatamadim su ayrilmak icin avukata vekalet verdim kactim evden ama acaba ne yapar diye düşünüyorum. Dusunurken de eskiden olan bu olay aklima geldi en azindan su anki olayi hakeder de vicdan yapmam diye fikir istedim sizden onu bile yapamadim. Psikolog biri varmi icinizde yada bana telefonda yardim edecek biri teşekkür ederim.

Yorum

çaresiz inandırıcı bir şekilde olman için karının tam olarak yapısını bilmen gerekiyor.Onu çözmen gerekiyor.ve kendini kanıtlamak için bir yol gözükene kadar sen alttan almalısın.boşanma falan düşünme eğer seviyorsan karını.
                "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
                  çaresiz inandırıcı bir şekilde olman için karının tam olarak yapısını bilmen gerekiyor.Onu çözmen gerekiyor.ve kendini kanıtlamak için bir yol gözükene kadar sen alttan almalısın.boşanma falan düşünme eğer seviyorsan karını.
                  Sorun orda iste yabanci bana karsi hasta denecek derece de bir tutumu var o yuzden sevmiyorum bibirimize zarar vermektense sanirim en dogrusu bu.

Yorum

böyle bir hayat yapısında herkes herkesi aldatır bu ne seviyesizliktir.
                    ego sum qui sum ...

Yorum

İşleniyor...
                    X