Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhabalar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhabalar...

ben de geldim galiba...evet evet herhalde kesinlike buradayım..ne kadar mı kalırım muammaama hoşgeldin derseniz aranıza alırsanız hepgelirim kesinlikle belki...üfff kendimle çelişmekten usandım..en kötü karar kararsızlıktan iyidir son kararımdır bende buradayım arkadaşlar merhabalar.....selamlar yurdumun güzel insanları...herşey çok güzel olucak inşallah ne zaman mı belki yarın belki yarından da yakın......

çelişki bazen güzeldir themuse, hoşgeldin
    just a smile

Yorum

Hoşgeldiniz efendim,keyifli paylaşımlar Bu arada açıklama yapmasanız bile ruh haliniz az buçuk avatarınızdan anlaşılıyor...

Ne istediğini bilmek çok önemli,kendinizi tanımak için bir şans verin derim
      Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

Hoş geldin.

Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Yorum

I was writing this to you first my writing.everything has a diet.

welcome.

Yorum

evet herşeyin bir sebebi var ankaralı kardeşim.mühim olan senaryoya sadık kalmak ...senaryo yazanı tanımayız))hayatımızın ne senaristi nede yönetmeni olamayız... biz oyunumuzu oynarız taki perdeler kapanana kadar...gözlerimizin perdeleri...akışlal yada oskarla ölçülmez rolümüzün değeri...sahnede elvada derken ne kadar gözyaşı o kadar sevilmişlikben hayatımın boşrol oyuncusu olamadıktan sonra..bu hayatı neden yaşıyorum diorum evet hayat bir tiyatro sahnesi herkez rolünü oynar kenara itilmiş tekil yanlızlığını yaşar düşlerinin deniz kenarında))şiirsi oldu demi bu benzetmelerde olmasa acımı tarif edemicem heralde aslında çok yazmak istiyorum dertlerimi...belki sizlerin dertlerinin yanında çok sade kalırlar ama ben genede yazmak istiyorum kimbilir belki dertler paylaşıldıkça azalırlar..........................

Yorum

merhaba Themuse hoşgeldin.Faydalı,keyifli paylaşımlar diliyorum.
              Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

HOOOOOOOOŞGEEEEEEEEEEEELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN DESEM YETERLİ Mİ

Yorum

..

hoşgeldin...
                  ON YARGIYI YIKMAK,ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR

Yorum

İşleniyor...
                  X