Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhhaaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhhaaba

merhabaa yeni üye oldum dememe gerek yoktur sanırım

site hakkındaki ilk izlenimim çok iyi .. raslantı eseri siteye bakmış oldum ama yorumları okudukça sanırım öğrenmem gereken şeyler var dedim ve hemen kayıt oldum

çok hoş bi site eminim birbirimizden çok şey öğreneceğizdir tabiki ben daha fazla şey öğreneceğimdir yaş itibariyle buradaki ortalamaya göre küçük olabilirim .. küçük dediğime de bakmayın 22 senelik geçmişim var

neyse şimdiden çok fazla uzatmıyım ne demek istediğimi ilerleyen günlerde anlarsanız :lol:

Hoşgeldiniz İnşallah üyeliğiniz sizin ve bizim açımızdan hayırlı olur,keyifli paylaşımlar diliyorum
    Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

Merhalar,
      ben de yardım alma amacıyla geldim sitenize.35 yaşındayım.20yaşından beri nöreleptik kullanıyorum.Çok acılar çektim ama iyiyim ve daha iyi olmak istiyorum.Üniversite mezunuyum.hastalığımdan dolayı istanbul üniversitesi sosyolojiyi kayıt dondurarak 9 senede bitirdim.Umarım sizi sıkmıyorumdur.Umarım beni de aranıza kabul edersiniz.Herkese saygılar,sevgiler,selamlar.

Yorum

Hoşgeldiniz

Yorum

Hoş geldin gokgurultusu.

Hoş geldin destiny33.

Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Yorum

tabi kide çok hoş bir portal burası hoş geldin aramıza

Yorum

çok teşekkürler, hoşbulduk

çok ilginç bir site .. hem kullanıcıları aktif hem de bazı konularda bakış açılarıma yenilerini ekleyebileceğim bir site..

her gün baktığım bir site yoktur ama bugün merakla hemen açıp baktım

hadi hayırlısı :P

Yorum

bu arada sen de hoşgeldin destiny33

Yorum

Bende dün katıldım aranıza, benden sonra gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny33
                    Merhalar,
                    ben de yardım alma amacıyla geldim sitenize.35 yaşındayım.20yaşından beri nöreleptik kullanıyorum.Çok acılar çektim ama iyiyim ve daha iyi olmak istiyorum.Üniversite mezunuyum.hastalığımdan dolayı istanbul üniversitesi sosyolojiyi kayıt dondurarak 9 senede bitirdim.Umarım sizi sıkmıyorumdur.Umarım beni de aranıza kabul edersiniz.Herkese saygılar,sevgiler,selamlar.

demek istanbul üniversitesindeki ajan sensin beni arayan. :arrow: :?: :!:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GTO
                      Orjinal yazı sahibi: destiny33
                      Merhalar,

demek istanbul üniversitesindeki ajan sensin beni arayan. :arrow: :?: :!:
                      aramızda ajanmı var ?

Yorum

Gökgürültüsü teşekkür ederim.Sen de hoş geldin.
                        Bana ajan diyen arkadaşlar .Heralde ilaçlarını almıyorlar.Ajan falan değilim.
                        Herkese sağlıklı günler dilerim.

Yorum

hayırlı olsun hoşgeldin

Yorum

hoşgeldiniz umarım güzel vakit geçirirsiniz

Yorum

İşleniyor...
                            X