Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dahiler genelde obsesif...........

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dahiler genelde obsesif...........

merhabalarrrrrrrrrrrrrrr..............

bende...

Yorum

şizofren dahileri de unutmayalım.ben diyorum arkadaşlar deliyiz çünkü herkesten daha zekiyiz budur 8)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
        şizofren dahileri de unutmayalım.ben diyorum arkadaşlar deliyiz çünkü herkesten daha zekiyiz budur 8)
        hassasiyetine hayran oldum çok akıllısın tebrik ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
          güzel niyetin kişiye özel sakın 46 isminle müsemma olma bunu bir düşün

Yorum

yada yaşınla

Yorum

Yorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BUTU
                  hoşbulduk nereye

Yorum

Arkadaş başlık açmış tamam ama meraba yazmış bende hoşgeldiniz dedim

Yorum

doğru ya ben sakıncalı obsesifim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeroone
                        doğru ya ben sakıncalı obsesifim
                        :? neden böyle söyledin ki bende obsesifim

Yorum

gerçekten obsesifler dahimi oluyor

bende yaygın anksiyete var ama sanırım obsesyonda var doktor zeki olmadığımı söyledi ama dahisem neden sınavlarımı geçemedim konstrasyon bozukluğum var bence bi sadece hastayız bazen kendimi salak gibi hissediyorum bence normal zekalıyım ben

Yorum

Re: gerçekten obsesifler dahimi oluyor

Orjinal yazı sahibi: theangel
                            bende yaygın anksiyete var ama sanırım obsesyonda var doktor zeki olmadığımı söyledi ama dahisem neden sınavlarımı geçemedim konstrasyon bozukluğum var bence bi sadece hastayız bazen kendimi salak gibi hissediyorum bence normal zekalıyım ben
                            bence dahiler mutlaka takıntılı olurlar. çünkü bilgileri unutmamak adına devamlı tekrarlar. bu da ister istemez obsesife zorlar. senin sorunun devamlı düşünceler yüzünden kapasiteni kullanamıyorsun. düşüncede bütün işleri yaptığından derslere kendini veremiyorsun. bir de fazla düşünceler yüzünden konsantrasyon zorluğu çekiyorsundur.

tabiki normal bir insandan üstün zeka olması beklenemez. ama derecelendirme yapılacak olursa, obsesifler diğerlerine göre daha akıllıdırlar. sadece gereksiz düşünceler, kapasiteyi kullanmasını engelliyordur..

Yorum

zaten bütün zeki insanların psikolojisi bozuk

olurmuş sağol ama ben normal zekaya sahibim bi dahiliye doktoruda zekayla alakalı değil dedi anksiyete ama sen zeki olduğunu düşünüyorsan öyle düşün dedi bi de gülüyorlar ya zekiyim deyince

Yorum

İşleniyor...
                              X