Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dahiler genelde obsesif...........

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

merhaba DRunuz hoşgeldin .keyifli ,faydalı paylaşımlar.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeroone
      Orjinal yazı sahibi: BUTU
      hoşbulduk nereye

SEN KİMSİN?

Yorum

okuduğum kitaplardan etkilenerek böyle bir başlık attım.ama gerçek payıda var,bir araştırırsanız dünyaya yön veren çoğu dahilerin mutlaka farklı yönleri var,çoğu da obsesif..aslında zeki olmakla,yaratıcı olmak farklı....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DRunuz
          okuduğum kitaplardan etkilenerek böyle bir başlık attım.ama gerçek payıda var,bir araştırırsanız dünyaya yön veren çoğu dahilerin mutlaka farklı yönleri var,çoğu da obsesif..aslında zeki olmakla,yaratıcı olmak farklı....
          bende aynı fikirdeyim

Yorum

bende obsesiflerin zeki olduğunu düşünüyorum ama doktorlar

zekayla alakalı değil diyor

Yorum

o takıntılar zekadan değil bence,daha sonra deliriyor insan,matematikti fizikti,bişeyler bulucam derken :lol:
              &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DRunuz
                Evet şöyle internette bir göz gezdirdim ve senin bu çoğu dahiler dediğinin içine,Einstein ve Newton'un otistik olduğunu öğrendim...

Olma olasılığı yüksek gibi

Yorum

aslında yaratıcılık ve zeka farklı şeyler.dahiler herhalde sürekli akıllarına aynı konuyu taktıklarından yaratıcı oluyorlar...
                  bende obsesifim ama bakalım ben ne icat edecem

Yorum

yaratıcılık normal dışı olduğuna göre,obsesif olmaları normal geliyor bana.bir yerde okumuştum ,obsesiflrin zeka seviyeleri daha yüksek diye.ama ne kadar doğru bilemem..

Yorum

İşleniyor...
                    X