Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ben geldim :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ben geldim :)

selam arkadaşlar burada ne yapıosunus, ben de yapiim

hg. al küreği eline )
    HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

hoşgeldin...
      kazı çalışması var yardımamı geldin :?:

Yorum

Re: phen geedim

Orjinal yazı sahibi: toprakalicengiz
        selam arkadaşlar burada ne yapıosunus, ben de yapiim
        burda dertler hüzünler mutluluklar hayaller sıkıntılar paylaşılıyor güzel paylaşımlar dilerim

Yorum

ıyyyyyyy
          :lol:

Yorum

bu ıyyyy kürek esprisineydi,
            paylaşcas bakalım yeni arkadaşlıklara da bayyyılırm...

Yorum

kürek esprisine ıyyyy demişin iyi güzel ama hg lafınada bi hoşbulduk deseydin daha makbule geçerdi..
              HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

Ne olursun önce şu yazı dilini değiştir arkadaşım ne olur..

Saçlarım diken diken oluyor,kulaklarımdan dumanlar çıkıyor sanki..

Ben mi bu kadar hassasım bu konuda bilmiyorum ama,okumakta büyük zorluk çekiyorum yazdıklarını..

Hoşgeldin..Herkesin yaptıgını yapmak zorunda değilsin,kendin olman yeterli..

Burası psikolojik iletişim ve paylaşım portalı..Tanıtmakta fayda var sanıyorum çünkü biraz inceleseydiniz kolaylıkla idrak ederdiniz..

Tavrım sert oldu , hiçbir yeni üyeye böyle çıkışmamıştım,kusura bakma,sadece yazı dilinden dolayı şimşeklerimi üzerinde topladın :lol:

Keyifli paylaşımlar..
                Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

tavananna teşekkür ederim hb,
                  angelcan haklısın ben hb yasdım sanıooordum hb
                  öğretmen arkadaşa da bişi demiorm artık ben kendim gibiyim saten asıl düz konuşmak için kendini kasan kendisi,
                  biras rahat olursan herkes daha mutlu olur senin çevrende...

Yorum

concealed ve zerrin35 siz de saolun

Yorum

Merhaba, hoşgeldiniz.

Başlık ismini düzelttim ancak mesaj içeriklerini düzeltmedim.
                      Lütfen mesajlarınızı Türkçemizi bozmadan yazalım.
                      Bir milletin en önemli kültür varlıklarından biri dil'dir.
                      Siz gençler dilimize sahip çıkmazsanız kim çıkacak?

Türkçemiz yok mu olsun, bunu mu istiyorsunuz?
                      İngilizce bilin bu gerekli ama Türkçemizi ingilizceye uyarlamayın.

Yarının gençleri sizlere güveniyorum, eminim bu yanlışı yapmaktan vazgeçeceksiniz.

Sevgili cengiz, sitemizde güzel paylaşımlarda bulunmanız dileğiyle.

Yorum

hoşgeldiniz efendim hürmetler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: toprakalicengiz
                          tavananna teşekkür ederim hb,
                          angelcan haklısın ben hb yasdım sanıooordum hb
                          öğretmen arkadaşa da bişi demiorm artık ben kendim gibiyim saten asıl düz konuşmak için kendini kasan kendisi,
                          biras rahat olursan herkes daha mutlu olur senin çevrende...

Ben öğretmen değilim, zira dili doğru kullanma bilincine sahip olmak için sırf öğretmen olmak gerekmiyor ..Yoksa siz,milli bilinç unsurlarının hala öğretmenler tarafından öğretilmesi gerektiğini düşünenlerden misiniz?Ben,size doğru olanı söyledim,icabet etmeseniz bile saygı duymanız gerekir fakat dil pabuç gibi maşallah :evil:

Kendini kasmaksa bu,evet dilimi doğru kullanmak ve etrafımdakileri de kullanmaları için ricalarda bulunmak konusunda çok kasıntıyım,keşke siz de biraz kassanız da güzelim Türkçemiz sizin parmaklarınız ucunda mahfolmasa..

Ben o kadar rahatım ki..Daha dün gelmişsin,bana akıl hocalığı mı ediyorsun?Doğru lafa ses çıkarmam,edebim buna el vermez ama,etrafımdaki insanların mutlu olduğuna eminim..Şahsi atıflarda bulunmadan bir yorum yapsaydın,ben de şu başlığa geri dönüp cevap yazmaz,güler geçerdim..

Yine kibarlık yapıp,gülümseyerek size son kez hoşgeldiniz diyerek,keyifli paylaşımlar diliyorum..
                          Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

de geliş sebebinizi bilmek sizin bilip açıklayacağınız bir durum

Yorum

ben her zaman olduğum gibi olma taraftarıyım, sözcüklerdeki yanlışları bulma konusunda ukalalık yapmam, ama yukarıdaki uzun sözde bilgi mümessili arkadaşımızın yanlışları ve türkçe bilgisi türkçeyi savunma yeterliliğinde değil.
                              ya bir işi tam yapacaksın; ya da kasmayacaksın...

fikrim sabit, çünkü hayat buradan ibaret değil yaşamın kendisi tecrübe ve buraya öğrenmek için değil paylaşmak için geliyoruz.
                              burada uzun süre bulunmak herşeyi bilmek manasına nasıl gelsin

söz konusu türkçenin kuralları ise ona hakaret etmem, ama benim içinde bulunduğum durum bizzat türkçenin cilvesi, bu da ahlaksızlık değil.
                              bunun yanlış olduğunu da kimse iddia edemez, komiklikten öte cahillik olur.
                              herkes kendi psikolojik sorunlarıyla kavga etsin kimseye yansıtmasın...

Yorum

İşleniyor...
                              X