Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Şanslı insanlar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba Şanslı insanlar...

Merhaba arkadaşlar,
    insan pisikolojisi, kişisel gelişim ve sosyal ilişkiler üzerine ilgilenmeme rağmen bu paylaşım forumunuzun değerini anlamamın zaman almasına rağmen kendimi mutlu hissediyorum

forumda saatlerimi geçirdikten sonra üye olmamak için daha fazla vakit kaybedemezdim.

şimdiden bu paylaşım ortamına üye olan kişilerin gerçekten şanslı olduğuna inanıyorum

Tekrar Herkese Saygılar ve Sevgiler..

Re: Merhaba Şanslı insanlar...

Orjinal yazı sahibi: insanadair
    Merhaba arkadaşlar,
    insan pisikolojisi, kişisel gelişim ve sosyal ilişkiler üzerine ilgilenmeme rağmen bu paylaşım forumunuzun değerini anlamamın zaman almasına rağmen kendimi mutlu hissediyorum

forumda saatlerimi geçirdikten sonra üye olmamak için daha fazla vakit kaybedemezdim.

şimdiden bu paylaşım ortamına üye olan kişilerin gerçekten şanslı olduğuna inanıyorum

o zaman hoş geldiniz ....
    sefalar getirdiniz ...
    faydalı ve seviyeli paylaşımlar ...
    bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Re: Merhaba Şanslı insanlar...

Orjinal yazı sahibi: insanadair
      Merhaba arkadaşlar,

evet çok karakterli değerli insnaların olduğu bir yer burası hoş geldin.

Yorum

Yorum

kesinlikle sana katılıyorum.forumda kimseyi tanımamama rağmen sürekli takip ediyorum ve bencede buradaki insanlar çok değerli
          aklım sukütu sever benim

Yorum

hoşgeldin

Yorum

başlık çok güzel,düşünce yazıllarda devamında çok güzel...hoşgeldin arkadaşım...iyi paylaşımlar...
              ON YARGIYI YIKMAK,ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR

Yorum

İşleniyor...
              X