Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba

Sosyal fobi ve anksiyete bozukluğundan şikayetçiyim, değişik doktorlardan değişik teşhisler kondu fakat ben sosyal fobili olduğumu düşünüyorum, belirtilerinin bu sıralar arttığını da hissediyorum. bir süre ilaç kullandım şu an kullanmıyorum ama belirtiler zaman zaman artıyor azalıyor..
    gün içinde ruh halim de çok değişiyor, bazen iyi, bazen kötü. huzursuz olduğumu hissediyorum uzun zamandır, her an, en küçük şeylerde bile günlük hayatta.

şimdilik söyleyeceklerim bunlar..

kendimi tanıtmayı unutmuşum, 21 yaşındayım, sınıf öğretmenliğinde okuyorum, mesleğimle ilgili de kafamda soru işaretleri var fakat umarım mesleğe başlayınca hepsini aşarım...

Yorum

hoşgeldin öncelikle aramıza, umarım hayatında her şey senin için en hayırlı yönde olur =))
      just a smile

Yorum

hoşgeldin aramıza

Yorum

Hoşgeldiniz, sanalda şizofreni bir tanıdığım var öğretmenliği bitirdi ama yapamadı. MEB'dan masabaşı bir işe atanmasını istedi şu an milli eğitimde masabaşı memur. Tabi inşAllah öğretmenliği rahatça yapabilirsiniz ama olumsuz bir durumda masabaşı memur olabilirsiniz.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

teşekkür ederim arkadaşlar hepinize, hoşbuldum.

milli eğitimde masabaşı memurluk görevini çok bilmiyordum fakat müdür yardımcılığı gibi idari bi görevde çalışmayı aklımdan geçirdim fakat kolay olmuyormuş sanırım, bu mesleği yapmak için mutlaka bi yerinde öğretmenlik yapmak şart, umarım altından kalkabilirim...

Yorum

HOŞGELDİN

Yorum

teşekkürler BUTU hoşbulduk

Yorum

Hoşgeldin..
                  Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

Hoşgeldiniz.
                    Çok iyi bir meslek seçmişsiniz, kendinizde yaşça küçük insanlarla uğraşacağınızdan sosyal fobinin çok problem yaratacağını düşünmüyorum hatta zamanla bu meslek; hastalığınızı yenmeniz konusunda size çok faydalı olacaktır. Bunun örneklerini çok gördüm çevremde. İlk başlarda zor olabilir ama zamanla kendinizdeki değişimi farkedeceksiniz.

Yorum

umarım dediğiniz gibi olur, başlarda zorlanırım sonradan alışırım diye düşünüyordum ben de ama gene de hakkıyla yapabileceğimi sanmıyordum, fobimi yenmede faydalı olur umarım, mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Yorum

hoşgeldin aramıza .. bir sf li birçok şeyi acı çekerek , zorlanarak ya da huzursuzlukla da olsa becerebiliyor .. mesleğini yapabilirsin bence .. buna emin ol ve korkma ..

Yorum

aramıza hoşgeldin..
                          doğduk anlamsız, oleceğiz anlamsız..

Yorum

İşleniyor...
                          X