Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mrb.lar bende ansiyete+bipolar mışım..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mrb.lar bende ansiyete+bipolar mışım..

herkese merhaba,,
    bende anksiyete+bipolarmışım..5 ay önce ilk gittiim psik.da bu teşhisi koymuştu.. fakat benimle bir an önce başından savmak istercesine ilgilendiğinden dolayı pek de doğru bir tanı gibi gelmemişti bana ilk önce..ve yazdığı ilaçlarıda kullanmadım..sonraları internette yaptığım araştırmalar sonucu eksik bile söylemiş dedim psik. .. hangi psikolojik rahatsızlığın belirtisine baksam kendimi görüyotrdum adeta..5 aylık bir süreçten sonra (1 hafta önce) psikolog+nöroloji ye göründüm..bu defaki dr.lar gayet güzel ilgilendiler benimle..ve sonuç anksiyete+bipolar bozukluk..
    dün gece keşfettim bu siteyi..böyle bir sitenin olması bizim için güzel bir avanyaj diye düşünüyorum..umarım burada birbirimize yardımcı olabilriz,,elimizden geldiğince tabii..
    hepimize geçmiş olsun arkadaşlar....

tannes sen de hoşgeldin aramıza . hastalığının bilincinde olman bunu kabullenmen tedavini daha da hızlandırıp kolaylaştıracaktır. insan sağlığını önemsemeyen, insanların sağlığı üzerinden ticaret yapan doktorlara da bu işi bırakıp kabzımallık yapmalarını öneriyorum. daha faydalı olurlar :x
    sana da geçmişler olsun...

Yorum

teşekkür ederim hayal78..bilincinde olmamak mümkün mü taş kesilmiş gibi hissizleşmelerim,,hissedebildiğim zamanlar kendime verdiğim zararlar duyduğum sesler,,gözümün önüne gelen görüntüler,,beynimin içinde sürekli tekrarlanan cümlerer,,sözler..hayatım bir kabus oldu..cehennem denen bir şey varsa oda bu dünyada bence....
      dr.lar konusuna gelince,,sana katılıyorum..çok doğru söylemşsin....

Yorum

Hoşgeldiniz..Keyifli paylaşımlar dilerim..

Yorum

hoşgeldin, ve geçmiş olsun şimdiden...
          belirtileri okuyup da kendi kendine teşhis koyma yanlışına düşme, insanın kafası çok karışıyor
          bu arada bipolar ne kötü hastalıktır az çok biliyorum, seroquel kullanmıştım onun için...
          doktorların verdiği ilaçlara karşı temkinli olmanı öneririm, çünkü öyle böyle değil, büyük değişimlere neden olabiliyorlar... + yan etkileri çok fazla.
          ilaç kullanıyor musun bu arada, hangi ilaçları yazdı doktor rahatsızlığın için?

Yorum

teşekkürler..
            blackbutturfly ''ilaçlar büyük değişimlere yol açıyorlar'' derken????
            kullandığım ilaçlar paxil 20 mg + oferta 5 mg yarım..çok fazla yan etki olmadı bende uyku sorunum vardı şimdi ilaçlar sayesinde uyuyabiliyorum biraz da mide ağrısı ve baş ağrisi oluyor zamamn zaman..bir de titreme var biraz..şimdilik aksatmadan içiyorum bakalım sonum ne olacak....

Yorum

hoşgeldin ve geçmiş olsun .. umarım tedavi iyi gider ..

Yorum

GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞLAR
                BABA YORGUN !!!

Yorum

teşekkürler..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tannes
                    teşekkürler..
                    blackbutturfly ''ilaçlar büyük değişimlere yol açıyorlar'' derken????
                    kullandığım ilaçlar paxil 20 mg + oferta 5 mg yarım..çok fazla yan etki olmadı bende uyku sorunum vardı şimdi ilaçlar sayesinde uyuyabiliyorum biraz da mide ağrısı ve baş ağrisi oluyor zamamn zaman..bir de titreme var biraz..şimdilik aksatmadan içiyorum bakalım sonum ne olacak....
                    bıraktıktan sonra uykusuzluğa neden olabiliyor, mideni hassaslaştırabilir, ruhsal yönden bi yandan yaparken bi yandan yıkabilir, uzun vadede antidepresan kullanıp da zararından çok yararını görene pek rastlamadım, çok ağır ilaçlar çünkü hele ki seroquel vb gibileri.. dikkatli olmanı öneririm doz konusunda da..

Yorum

en iyiyi doktorun bilir arkadasım ne dediyse uymalısın bence. her ilacın yan etkileri vardır sırf birkaç yan etkisi var diye bir ilacın yararlarını bir kalemde silip atmak acaba ne kadar doğru :?: ayrıca her ilaç her bünyede farklı etkiler gösterir. yazılan tüm yan etkiler sende görülecek diye birşey yok.

sağlıklı günler dilerim. geçmiş olsun.
                      ben cekiliyorum hayat ziyade olsun sana...

Yorum

ben ''ben'' le uğraşmak tan bıktım,,birazda doktorlar uğraşsın..

Yorum

İşleniyor...
                        X