Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Liselinin Sorunu (Merhaba)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Liselinin Sorunu (Merhaba)

Selam adım ahmet lise 3 üm sizle dertleşmek istiyorum mesaj atarsanız dönerim yada bana mesaj atın lisede iyiyim yapılıyım ama 2.planda gibiyim ve bazen dalga geçiyorlar gidipte sırada uyuyamıyorum hemen uyandırıyolar dalga gaçiyolar uyuyamıyom okul 9 dan 8 e kadar özel gibi işte devam ediyo böyle sorunlarım ... mümkünse düşük yaşı olan abilerim mesaj atarsa iyi olur

Kardesim derdin bu mu? Dalga gececek arkadasin varmis ne guzel sukret buna. Mutlulugu sahip oldugunda ara. Cok populer olsan da mutlu olmayacaksin. O zaman da baska bir sey isteyeceksin. Uyumak normal bir sey. Uyuyorsun diye dalga gecen utansin.

Yorum

cok merakliydi dusuk yasi olmayanlarda sana mesaj atmaya
      butun liselilerin tek sorunu saplak patlatanlarinin olmamasidir.
      Last edited by cybryl; 30-09-2015, 09:55 PM.

Yorum

gece uyu gündüz yaşa.

Yorum

yaptiklarindan hoşlanmiyorsan bağır üstüne gitmeye devam ederlerse saldır. kendini savunmak en yüce harekettir. dişe diş kana kan daima 100 kat daima 1000 kat onların kalça ve uyluklarına vur. sana acımayana sen hiç acıma. düşmanlarının gözlerinin içine bak ve yaşadıkları korkuları hisset.

Yorum

ya şimdi klavyeden öyle demesi zor çocuk okulun hepsini tanıyo diyim abiside bar 2 tane okulda okul daha yeni 3.yılı o 2 yıldır gittiği için tüm ortamı var söyle diyim eyer kavga etsem atıyom dayak attım dayak yedim yada neyse sonra tüm sınıftakiler ona yavşadıgı için hiç arkadaşım olmuycak gidipte yanlarına oturamıycam şu anda gene hafiften kurulu ortamım vat gibi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cybryl View Post
              cok merakliydi dusuk yasi olmayanlarda sana mesaj atmaya
              butun liselilerin tek sorunu saplak patlatanlarinin olmamasidir.

ben o anlamda demedim düşük yaştaki abilerim beni daha iyi anlar diye dedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet99 View Post
                ya şimdi klavyeden öyle demesi zor çocuk okulun hepsini tanıyo diyim abiside bar 2 tane okulda okul daha yeni 3.yılı o 2 yıldır gittiği için tüm ortamı var söyle diyim eyer kavga etsem atıyom dayak attım dayak yedim yada neyse sonra tüm sınıftakiler ona yavşadıgı için hiç arkadaşım olmuycak gidipte yanlarına oturamıycam şu anda gene hafiften kurulu ortamım vat gibi
                o zaman böyle yaşamaya devam et.

Yorum

ya siz çok değişik bakıyorsunuz o kadarda dalga geçmiyor sadece ben burda konuşmak için mesaj attım benle gerçekten özelden konuşçak olursa çok sevinirim

Yorum

İşleniyor...
                  X