Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonunda Aranızdayım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sonunda Aranızdayım

Merhabalar arkadaşlar
    Nihayet aranızdayım "Nihayet" dememin sebebini en çok sonbaharr ve azıcık da sevde bilir;sonbaharr olmasa sanırım yöneticilere hiç ulaşamayacak üyeliğim aktif olmayacaktı biraz sorunlu oldu ama ne demişler geç olsun güç olmasın Üyeliğimi aktifleştiremediğim birkaç günde mesaj yazamadığım için olsa gerek OKB ve anksiyete bozuklukları bölümünü su gibi okudum içtim diyebilirim.Ben de OKB hastasıyım teşhisim yeni koyuldu sayılır tecrübeli arkadaşların yaşadığı olayları kulağıma küpe ettim çoğu kişinin söylediğine de hak verdim unutmayın hepimiz aşağı yukarı aynı dertlerden muzdarip olduğumuz için birbirimizi en iyi yine bizler anlarız.Herkese takıntısız,ataksız günler dilerim

Hoş geldin aramıza. Üyeliğini beklerken forumları okuman iyi olmuş
    Çok geçmiş olsun.
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Aramıza hoş geldin tekrardan. Rica ederim canım, ben tabi ilk başta tam sıkıntını anlayamamıştım, iyimser hanıma ilettim oda sağolsun hemen sorununu çözdü bende vesile oldum bir alkışda iyimser hanıma... Bir alkışda sana, çünkü OKB sular seller gibi yuttuğun için, çok geçmiş olsun, iyi paylaşımlar...
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

İyimser hanım size de teşekkür ederim yardımlarınız için. Hoşbulduk

Yorum

İşleniyor...
        X