Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Görsel Algınıza Göre Karakter Analizi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Görsel Algınıza Göre Karakter Analizi

http://testyourself.tr.msn.com/test/gorsel/Test.aspx

Kişiler etrafındaki olayları kendi algılarıyla biçimlendirir ve yönlendirirler. Karakter dediğimiz şey bu algıların neticesinde geliştirdiğimiz davranış biçimlerinin toplamıdır. Bu testi tamamladıktan sonra görsel algılama şeklinize göre karakterinizi öğrenebilirsiniz. Test sonuçları bilimsel değer taşımaz.
    Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Lider Ruhlu ..
    Siz her zaman ve her durumda ön planda olmayı seven bir yapıdasınız. Gittiğiniz her ortamda bir şekilde farkedilir, yaptığınız her işte bir şekilde kendinizi gösterirsiniz. Hatta bazen geri planda durup, olaylara daha net açıdan bakabilmek ve biraz da dinlenmek istediğiniz zamanlarda bile lider ruhunuz buna müsaade etmez, çünkü siz sahne arkasında mutsuzluğa düşersiniz. Bu yüzden arkadaş çevrenizde, işinizde, hatta aile hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde başrol sizsiniz ve kadronun geri kalanını yani hayatınıza girecek olan kişileri siz belirlersiniz. Bunun yanında insanları olduğu gibi kabullenmekte zorlanırsınız, yanlışa çok fazla tahammülünüz yoktur , çünkü siz ilişkilerinizde karşı tarafa gösteriğiniz özeni onlardan da beklersiniz. Bu yüzden kırgınlıklarınızın telafisi zordur

Bana baya uyuyor aslında..özellikle sonları çok uyuyor..
    :10:

Yorum

birincisinde 10. soruya yaklastım, site kapandı.
      ikincisinde 8. soruya geldim. soru ile şıklar birbirine ait degil.
      sinirleniyorum.

Yorum

lider ruhlu çıkrtı daaaa?

uydurmuşlar sanki
        Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

"İyiler Kazanır" Diyenlerdensiniz
          Sizin için önemli olan hayatta çok başarılı olmak veya kariyer yapmak değil sadece yaptığınız işin ve kurduğunuz ilişkilerin kalitesidir. Sizin için kazanmanın birincil anlamı insan kazanmak demek. Hayatta en büyük korkunuz "yanlış anlaşılmak" ve "kalp kırmak" bu ikisi sizin korkulu rüyanız adeta. Başkalarını üzmemek için zaman zaman kendi kendinizi zor durumlara soktuğunuz bile oluyor ama her defasında buna değdiğini düşünüyorsunuz. Çünkü daha önce de dediğimiz gibi sizin için kazanmak demek, insanların kalbini kazanmak demek.
          HAYAT.....

Yorum

Lider Ruhlu
            Siz her zaman ve her durumda ön planda olmayı seven bir yapıdasınız. Gittiğiniz her ortamda bir şekilde farkedilir, yaptığınız her işte bir şekilde kendinizi gösterirsiniz. Hatta bazen geri planda durup, olaylara daha net açıdan bakabilmek ve biraz da dinlenmek istediğiniz zamanlarda bile lider ruhunuz buna müsaade etmez, çünkü siz sahne arkasında mutsuzluğa düşersiniz. Bu yüzden arkadaş çevrenizde, işinizde, hatta aile hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde başrol sizsiniz ve kadronun geri kalanını yani hayatınıza girecek olan kişileri siz belirlersiniz. Bunun yanında insanları olduğu gibi kabullenmekte zorlanırsınız, yanlışa çok fazla tahammülünüz yoktur , çünkü siz ilişkilerinizde karşı tarafa gösteriğiniz özeni onlardan da beklersiniz. Bu yüzden kırgınlıklarınızın telafisi zordur.

oo doğru ama eksikler var

bu arada forumdaki herkese aynı şey çıkmış sanıım.

Yorum

ben öğretmen demedim ama

Yorum

hayatı bir oyun gibi görenlerdenmişim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sabırtaşı View Post
                  Sizin için önemli olan hayatta çok başarılı olmak veya kariyer yapmak değil sadece yaptığınız işin ve kurduğunuz ilişkilerin kalitesidir. Sizin için kazanmanın birincil anlamı insan kazanmak demek. Hayatta en büyük korkunuz "yanlış anlaşılmak" ve "kalp kırmak" bu ikisi sizin korkulu rüyanız adeta. Başkalarını üzmemek için zaman zaman kendi kendinizi zor durumlara soktuğunuz bile oluyor ama her defasında buna değdiğini düşünüyorsunuz. Çünkü daha önce de dediğimiz gibi sizin için kazanmak demek, insanların kalbini kazanmak demek.
                  al bendende o kadar,
                  ama doğruuuuuu
                  Elinden geleni yaptın, şimdi de ayağından geleni yap. Gitmek gibi mesela !

Yorum

sandalyelerde oturan suçlu dedim lider ruhlu çıktı

Yorum

bana çapa hastanesi nörolojide yapmışlardı testler ama bu degildiş tbi,suaN uyukluorum yRIN BU testi çözerm

Yorum

Herkese lider ruhlu çıkıyor ne iş biride çıkıp demiyorki aga bu neiştir diye

Yorum

benim gibi ezik birine bile lider ruhlu dedi:21:
                          FOREVER ALONE!

Yorum

:113: http://www.youtube.com/watch?v=9WbKBKima4Q

Yorum

Orjinal yazı sahibi: üstün ezik insan View Post
                              benim gibi ezik birine bile lider ruhlu dedi:21:
                              Bana da. Ezik değilim ama çokta öz güven sahibi biri olduğum söylenemez. Test biraz saçmalamış sanırım.

Yorum

İşleniyor...
                              X